Число долі 2 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Що означає число долі 2? Перебуваючи під впливом Місяця, двійка робить своїх володарів м'якими і спокійними. Це гармонійні люди, які завжди готові піти на компроміс. Миролюбність, товариськість, доброта – ось їх головні переваги. Духовна і емоційна близькість з партнером дуже важлива для людей з числом долі 2. Тому, не визнають сексу без зобов'язань. Успіх шлюбу залежить від схожості духовного сприйняття світу партнерами.

Число долі 2 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Число долі 2 в нумерології часто робить людей безпорадними перед обставинами. Їм нерідко доводиться братися за одне і те ж справа по 2 рази, не вдається довести справу до кінця з першої спроби.

З недоліків – мрійливість, яка переходить в наївність і непрактичність. Маючи багато творчих ідей, двійки не вміють втілювати їх в реальність. Часто, зіткнувшись з труднощами, падають духом. Не вміють поводитися поза зоною комфорту. Брак наполегливості і практичності призводить до того, що успіх вислизає від них. Можуть довго страждати від депресій.

Що стосується покликання, двійки часто стають письменниками, мислителями, лікарями, хорошими психологами, і навіть акторами. Розглянемо приклад всім відомої співачки Мадонни. Її життя – втілення основних характеристик, згаданих вище. Народилася 16 серпня 1958 року. Домоглася всесвітньої слави, часто змінювала свої симпатії, чоловіків, а також сценічні образи. В її кар'єрі постійно присутні злети і падіння, піки слави чергувалися з застоями.

Число долі 2 жінка

Жінки-двійки намагаються завжди виглядати молодо і привабливо, одягаються вишукано, зі смаком. Їх інтереси – садівництво, рослини, лікарські трави, прикраса інтер'єру.

У відносинах виявляють духовну відданість партнеру. З головою занурюються в тривалі стосунки. Не люблять сварок і конфліктів. Також, їм властива подвійність: з одного боку – конкретика і любов до стабільності, з іншого – мінливість, швидка зміна почуттів і партнерів. Незважаючи на це, часто стають хорошими дружинами. Цінують знаки уваги, дорогі подарунки, особистий комфорт.

Число долі 2 чоловік

Чоловіки з числом долі 2 тяжіють до постійного навчання. Люблять підвищувати свої інтелектуальні здібності, розширювати кругозір. Їм часто посміхається удача при виборі партнера: одружуються на красивих і добрих жінок.
Вони комунікабельні, не бачать себе поза суспільством. Їх серце завжди відкрите для емоцій оточуючих. Чужі проблеми глибоко переживають, пропускають через себе.

У жінок цінують впевненість в собі, красу, скромність, що робить їх влюбливим. У відносинах з двійками не варто форсувати події. Досить перебувати поруч, надихати, підтримувати у всіх починаннях. Як і у випадку з жінками-двійками, мають глибокий емоційний зв'язок з партнерами. Головне у відносинах – стабільність і комфорт. Такі чоловіки віддані, але часто стають передбачуваними, що може набриднути.

Моя довідка - Корисні поради