Число долі 1 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Числом 1 керує Сонце. Люди з числом долі 1 амбітні, завжди прагнуть бути лідерами, мати успішну кар'єру. Цілеспрямованість допомагає долати виклики долі. Внутрішня енергія, наполегливість, впевненість в собі, оптимізм – ці риси описують одиниць. Головне для них – амбіції, які іноді переростають в бажання йти по головах. Активно проявляють свій гострий розум, винахідливість, розвиваючи все нові здібності.

Число долі 1 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Ці особистості не романтичні, їх життям керує прагматизм. Захоплення протилежною статтю часто переростають в бажання самоствердитися. Партнер по життю повинен бути веденим, підкорятися, завжди зважати на думку одиниці. Якщо чоловік буде проявляти розуміння і повагу, не придушувати яскраву індивідуальність людини, народженої під числом 1, шлюб складеться вдало.

З недоліків – надмірне бажання бути першим. Це і є метою життя. Часто такі люди бувають божевільними, надто гордими, не зважають на думку оточуючих, дбають тільки про своє благо. Також, можуть бути жорстокими і недбалими до почуттів близьких.

При цьому число долі 1 в нумерології – одне з найбільш вдалих. Люди, народжені під впливом Сонця, часто стають видатними особистостями. Творчі здібності виділяють їх з натовпу. Розглянемо приклад відомого державного і громадського діяча Михайла Горбачова. Народжений 02.03.1931 року, він був яскравим представником числа долі 1. Якщо порівняти всі характеристики, представлені вище, з життям політика, переконуємося в істинності наших тверджень. Він був лідером, який намагався реформувати всю систему за часів «перебудови». Його життєві амбіції дали багато плодів. Один з головних – відмова від ідеології комунізму в СРСР.

Число долі 1 жінка

Жінки, народжені під числом долі 1, мають сильний характер, вони впевнені в собі. Якщо жінка не працює, вона віддає всі сили на побудову домашнього комфорту, для розвитку сім'ї та теплого мікроклімату в стосунках. Може займатися благодійністю, брати участь в соціальних проектах. На роботі проявляє себе цінним кадром. Займає керівну посаду, у всьому любить систематичність і порядок.

У відносинах жінки-одиниці самі вибирають собі партнера. Вони вперті, люблять підпорядковувати. При цьому не цінують чоловіків, які у всьому підкоряються, йдуть на поводу. Таких завжди цікаво завойовувати. Незважаючи на всі лідерські якості, часто потребують турботи, любові і ласки.

Число долі 1 чоловік

Чоловіки з числом долі 1 енергійні і напористі. Вони незалежні, люблять свободу у відносинах. Користуються популярністю у протилежної статі, завдяки своїй цілеспрямованості і впевненості в собі. У важку хвилину завжди поставлять мужнє плече. Такі чоловіки закохуються, часто змінюють об'єкти бажання. Люблять вирішувати все самостійно, ігноруючи навіть думка коханої людини. Характер темпераментний, гарячий. Похвала, увагу до їх персони допоможуть завоювати таких особистостей.

При побудові кар'єри, часто, займають високі посади, добре проявляють себе в політиці. Часто їх турбує рівень життя бідних. Якщо стають бізнесменами, то знаходять успіх в цій сфері до 35 років.

Моя довідка - Корисні поради