Агата: характер і доля, шлюб і кар’єра, походження, сумісність з чоловіками

Ім’я Агата наділяє дівчину твердим характером і силою духу. Зовнішність його власниці випромінює ніжність і добро, але за цим ховається справжній вулкан емоцій.

Походження і значення імені

Ім’я має грецьку етимологію. В перекладі означає «хороша», «добра». Деякі фахівці вважають, що Агата – варіант чоловічого імені Агапій, яке перекладається з грецької мови як «любов».

Агата: характер і доля, шлюб і карєра, походження, сумісність з чоловікамиІм’я Агата наділяє дівчину твердим характером

Ім’я має сильну позитивну енергетику.

Скорочене і зменшувально-пестливе ім’я

Скорочені і зменшувально-пестливі варіанти імені: Агаточка, Агатушка, Агатонька, Гата, Агатка, Агатик, Агуша, Агаша, Агафьюшка, Агі, Гаточка.

Риси характеру і доля по імені

Милозвучність імені може дати уявлення про ангельський характер дівчини. Але вивчивши характеристику імені більш глибоко, можна зрозуміти, що це далеко не так.

Агата ніколи не поступається, цілеспрямовано йде вперед, використовує всі шанси для досягнення мети.

Дівчина з таким ім’ям рідко виставляє емоції напоказ, зовні складно визначити, що відбувається на душі у людини. Маска стриманості приховує під собою бурю емоцій і переживань, але бачити справжнє прояв почуттів доводиться тільки близьким родичам.

Цілеспрямованість і сила характеру тісно перетинаються з невпевненістю в собі. Дівчина важко приймає важливі рішення, довго роздумує. Критику Гата сприймає різко, вступаючи з кривдником у протистояння.

Агата: характер і доля, шлюб і карєра, походження, сумісність з чоловікамиЦілеспрямованість і сила характеру тісно перетинаються з невпевненістю в собі

Дівчина з таким ім’ям постійно в русі. Любить відвідувати гостей, подорожувати. У близькому оточенні Агати знаходяться тільки ті люди, які поділяють її інтереси, знаходяться з нею на «одній хвилі».Ті, хто має інший погляд на життя, не можуть знайти з Агатою спільну мову.

Деяка замкнутість у спілкуванні доставляє труднощі Агаті, але тим, хто зміг знайти підхід до дівчини, відкриється великий світ почуттів та емоцій, які живуть в цій людині.

Друзів у неї небагато, але ті, хто удостоївся такого звання, знайдуть у дівчині вірного друга, підтримку і опору. Чоловік з цим ім’ям не дозволяє нікому ображати друзів, ставитися до них з погордою.

У будь-якій ситуації, навіть якщо один неправий, Агата буде стояти за нього горою.

Носій цього імені ніколи не буде помічена в колективі, де люблять попліткувати. Подібні розмови її дратують і викликають бурю обурення.

Раннє дитинство і підлітковий вік

З ранніх років дівчинки по імені Агаточка відрізняються особливою допитливість, їм цікаво все нове і незвідане.

Але при всьому цьому Гаточка – домашня дитина, вона не любить галасливих і рухливих ігор.

Агатушка любить читати, придумувати розповіді. Болісно реагує на осуду батьків, проявляючи при цьому негативні сторони характеру: гнів, примхливість.

Відправляючи доньку в дитячий садок, батьки можуть зіткнутися з проблемами. Адаптація до нових умов буде проходити дуже складно, дівчинка буде відчувати дискомфорт від великого скупчення галасливих дітей і навколишнього оточення.

У шкільні роки Агаточка як і раніше намагається знаходитися в стороні від однолітків. Така позиція призведе до того, що однокласники будуть вважати її замкнутою і необщительной.

Агата: характер і доля, шлюб і карєра, походження, сумісність з чоловікамиДитинство у Агатки щасливе

Різкі перепади настрою, запальність, образливість – якості, які є у Агати.

Навчання дівчинці дається легко, але оцінки її цікавлять мало, вона отримує справжнє задоволення від процесу навчання, отримання нової інформації.

Дитинство у Агатки щасливе: вона кохана батьками і має все, що їй необхідно для розвитку.

Вплив імені на здоров’я і психіку

Здоров’я Агати з народження і до похилого віку не дає приводів для занепокоєння. Хороша фізична форма і міцний імунітет дані дівчинці від природи.

Для підтримки тіла в ідеальному стані дівчині слід постійно тримати себе в тонусі, правильно харчуватися і приділяти багато часу спорту.

Сумісність з чоловіками, шлюб, сімейні відносини

Партнера Агата шукає довго, при цьому строго оцінюючи кожного претендента. Вибір для неї непростий. Міцну сім’ю жінка створить з тією людиною, в якому буде впевнена.

Частіше чоловік Гати набагато старше її. Це обумовлено прагненням дівчата до спілкування з вже відбулися людьми. Недосвідчені чоловіки їй нецікаві.

Агата: характер і доля, шлюб і карєра, походження, сумісність з чоловікамиЧастіше чоловік Гати набагато старше її

Щоб підкорити стриману Агату, чоловік повинен володіти такими якостями:

 • надійність;
 • впевненість у собі;
 • отходчивость;
 • прагнення до самовдосконалення в будь-якому віці;
 • дбайливість.

Багато чоловіків можуть помітити в своїй обраниці байдужість і відсутність почуттів, але це помилкова думка. Під маскою стриманості ховається ніжність і доброта, яку постійно треба «будити».

Агата – прекрасна дружина, господиня і мати. Благоустрій сімейного вогнища приносить їй задоволення. Чоловік може бути впевнений, що, коли він прийде з роботи, його чекатиме смачна вечеря та ідеальний порядок.

Жінка з цим ім’ям готова багато в чому поступатися коханому, жертвувати своїми принципами. А ось пробачити зраду не зможе ніколи.

Зрада переносить болісно і довго, але ніколи не повернеться до зрадника. Шлюб в такій ситуації буде розірвано однозначно, незважаючи на наявну любов.

Агата: характер і доля, шлюб і карєра, походження, сумісність з чоловікамиУ сексі її не можна назвати розкутою;

У Агати хороша сумісність з носіями таких чоловічих імен: Олексій, Вадим, Денис, Гнат, Павло, Влас, Максим, Едуард, Роман, Артем, Валерій, Віталій і Руслан.

Складні відносини будуть складатися з Петром, Андрієм, Сергієм, Олегом та Богданом.

Вплив імені на сексуальність

Магія зваблювання чоловіків Агаті мало знайома. У сексі її не можна назвати розкутою; щоб повністю довіритися партнеру, їй потрібен час. Природна стриманість і самоконтроль перетікають і в сексуальне життя дівчини.

Агаточка хоче і вміє бути пристрасною і чуттєвою натурою, але їй доведеться трохи почекати. Щоб швидше відкритися дівчині потрібен грамотний партнер, який підкаже, як себе вести.

Бізнес і кар’єра, захоплення та хобі

Аналітичний склад розуму дозволяє дівчині прийняти рішення швидко і правильно.

Перелік професій, в яких Агата проявить себе з кращого боку:

 • перекладач;
 • архітектор;
 • лікар;
 • журналіст;
 • викладач.

Якщо чоловік в змозі утримувати сім’ю і надасть дружині можливість сидіти вдома, Агатушка із задоволенням скористається такою пропозицією і залишить роботу.

Таємниця імені: повір’я, прикмети

Вважається, що в день ангела Агата повинна покласти в кишеню камінь під назвою агат і носити весь день.

При цьому думки дівчини повинні бути спрямовані на світле майбутнє. Все, що зараз здається і бажається, має шанс на звершення.

Талісмани

Агата: характер і доля, шлюб і карєра, походження, сумісність з чоловікамиМагія зваблювання чоловіків Агаті мало знайома

Талісмани і покровителі Агати:

 • Камінь – агат, аметист.
 • Стихія – Вода.
 • Планета – Нептун.
 • Тварина – кит, дельфін.
 • Рослина – троянда.
 • Знак зодіаку – Стрілець.
 • День тижня – середа і неділя.
 • Колір – помаранчевий, зелений, фіолетовий.

Розшифровка ім’я по буквах

Кожна літера в імені Агата має своє значення:

 • А – сила волі і цілеспрямованість;
 • Р – прагнення до знань;
 • Т – творчий потенціал.

Повторення трьох літер «А» означає триразове посилення таких якостей, як сила волі і прагнення до мети.

Іменини і святі покровителі

Іменини по святцях: 6 і 10 січня, 18 лютого та 11 листопада.

Святі, покровительствующие імені в православ’ї: Агафія Никомидийская, Агафія Палермская.

Відомі люди

Багато жінок з ім’ям Агата стали відомими особистостями.

Найвидатніші з них:

 • А. Крісті – відома англійська письменниця, автор безлічі детективів;
 • А. Турчинська – польська письменниця;
 • А. Року – іспанська актриса;
 • А. Прилучная – російська кіноактриса і модель;
 • А. Вавілова – російська співачка.

Висновок

Приємна зовнішність, акуратність Агати роблять її приємною особою.

Сильний характер, прагнення до лідерства, боротьба за справедливість – якості, що дозволяють дівчині досягати великих вершин у професійній сфері.

Моя довідка - Корисні поради