888 значення числа: ангельська нумерологія – від старого до нового

888 значення числа підсилює терпіння і розсудливість при переході від старого до нового. З цією цифрою в наше життя вливається гармонія. Легше опрацьовуються колишні помилки. Ми готові до нових знань і досвіду.
Як впливає «потрійна» вісімка на різні сфери життя розглянемо докладніше.

888 значення числа: ангельська нумерологія   від старого до нового

Що означає 888 у відносинах

888 ангельська нумерологія попереджає про можливе завершення відносин. Але сама вісімка завершує період, а тільки готує до нього. На цьому етапі ще можливий вихід на новий рівень відносин, при готовності змінюватися самому заради партнера.

Число трактується як осяяння. Давні дружні стосунки можуть обернутися сильним почуттям. А нерозділене кохання нарешті стане взаємною.

Повнота комбінації може означати поповнення сім'ї, згуртування близьких і рідних, об'єднання для вирішення проблем.

Що означає 888 в роботі і творчості

Нумерологія 888 повідомляє, що для досягнення бажаного результату можливе виконання одних і тих же маніпуляцій. Це не тільки ретельно складений звіт, який доведеться терпляче переробити 3 рази. У період трьох вісімок можливе навчання і передача досвіду новим працівникам, наставництво, «нескінченна» листування з інстанціями по одному і тому ж питанню.

Отримавши посил, слід перевірити себе на готовність:

  • зміцнювати силу волі і духу;
  • розвивати самоконтроль і дисципліну;
  • готуватися до успішного переходу в новий життєвий період.

Новизна нестиме лише позитивні зміни. Потроєна вісімка служить винагородою за багаторічні і довгі праці: від преміювання до підвищення на посаді, від запрошення для участі в творчому проекті, до можливості керувати ним.

Що означає 888 в фінансах і бізнесі

Значення посилу 888 в бізнесі і фінансах – тяжіння. Нові ідеї, вигідні пропозиції і реалізація відкладених проектів націлені на примноження накопичень і поповнення рахунків.

Комбінація захищає від бездумних грошових витрат і орієнтує на економію.

Купюру, в номері якої є послідовність вісімок, називають грошовим талісманом. Банкноту слід відкласти для притягання грошей.

888 значення у вчинках і характері

У датою народження три вісімки врівноважують особистість. Ці люди відрізняють добро від зла, брехню від правди, впевнено тримають себе в руках, зберігають спокій і розсудливість в будь-якій ситуації. Завзятість, терпіння і робота на результат роблять їх надійними.
З таких особистостей виходять чудові вчителі та лікарі. Однак такі якості характеру можуть бути спрямовані в інше русло.

Математик А.Ф. Александров – засновник вітчизняної школи нумерології розвинув у своїй книзі числову теорію вібрації доброти, відповідальності та терпіння.
Володарем потрійний вісімки в психоматриці стала співачка Мадонна. Вона бере участь в політичних мітингах, називає себе борцем за свободу, займається благодійною діяльністю. Активна життєва позиція знаходить відображення в її піснях про війну, життя і любові.

Моя довідка - Корисні поради