88 ангельська нумерологія: значення числа – внутрішній спокій

Значення числа 88 в нумерології символізує спокій, мудрість, лаконічне завершення події, життєвого циклу. Цифра в даті народження наділяє діловою хваткою, практичністю і дисциплінованістю.
Про значення «подвійний» вісімки в нумерології варто знати більше.

88 ангельська нумерологія: значення числа   внутрішній спокій

Що означає 88 у відносинах

Час робити висновки з минулого. Період мовчання змінюється періодом одкровень. Занадто бурхливі події зміняться спокоєм для пошуку нових шляхів і способів зміцнити відносини.

Для усталених пар число може означати одноманітність і зациклення в стосунках. В такому випадку слід сходити в кіно, відвідати театр, з'їздити на відпочинок, будь-яким способом змінити обстановку. Можна спробувати піші прогулянки вечорами, будь-який рух піде на користь.
Обговорення отриманих вражень відкриє новий цикл у відносинах.

88 значення числа налаштовує на гармонію і рівноправність. Необхідно поступитися партнерові і не прагнути до лідерства.

Що означає 88 в роботі і творчості

Посил попереджає про можливе одноманітності, пробуксовці на одному місці і настанні нудного і рутинного періоду. В такому випадку необхідно проаналізувати причини. По можливості змінити підходи до звичних речей, завершити вольовим рішенням тривалі проекти.

«Посил циклічності» може попереджати про:

  • гальмуванні розвитку;
  • підготовчому періоді для нового циклу;
  • переході на новий рівень.

Корисно змінити графік робочого дня, почати спілкуватися з колегами в іншому форматі, цікавитися новими проектами.

До рішучих змін призведе обмін досвідом з однодумцями. Відвідування виставок, знайомство з книжковими новинками, розширення кругозору та отримання нових знань.

Що означає 88 у фінансах і бізнесі

Для бізнесу число 88 – найкраща комбінація в нумерології. У справи прийшли стабільність і сталість. Успішний бізнес ніякі позапланові події не зможуть вибити зі звичного робочого ритму і знизити прибуток.

88 ангельська нумерологія говорить про надійність положення і сталість партнерів.

Накульгує стан справ необхідно виводити на новий етап, залучати нових партнерів, інвесторів, шукати нові торгові майданчики тощо.

Гарний час зробити внесок в банк, але не дуже підходяще для дачі грошей сусідові або колезі в борг. Повернення може затягнутися.

88 у вчинках і характері

Число в даті народження сприяє розвитку перфекціонізму. Ці люди чесні і відверті, всі справи виконують сумлінно і прагнуть до максимально високого результату.
Такі риси в характері приносять не тільки удачу, матеріальний достаток і благополуччя. Люди «знака нескінченності» страждають від уявного відставання в справах і вічної незадоволеності результатом. У той час як у порівнянні з іншими показують найкращі результати.

Перехідність з етапу в етап, завершення старого і підготовка до нового відображена в історії. На 1988 рік припадає 1000-річчя Хрещення Русі. В цьому ж році закінчилися військові дії в Афганістані, стався підйом періоду перебудови і початок завершення існування держави СРСР.

Моя довідка - Корисні поради