7 способів: що робити, якщо джинси розтягнулися, як звузити джинси

Джинси – досить популярний атрибут в наш час чимало людей не уявляють, як обходитися без цього елемента гардероба в повсякденному житті. Однак якщо джинси розтягнулися, носити їх стає складніше.

7 способів: що робити, якщо джинси розтягнулися, як звузити джинси

Поради та рекомендації

Випрати джинси так, щоб вони сіли, досить складно. Потрібно дотримуватися ряд рекомендацій, щоб не зробити річ непридатною для шкарпетки. В першу чергу, коли говорять про розтягнутих джинсах, для їх відновлення рекомендується прання у гарячій воді. Однак не все так просто, як здається. Варто пам’ятати про те, що джинси сядуть не тільки в ширину, але і в довжину. Якщо вони не були досить довгими, то не варто ризикувати подібним чином, оскільки у результаті вони можуть стати непридатними для шкарпетки.

Варто подумати і про те, що сильний нагрів діє тільки на натуральні матеріали. Подібний спосіб не варто застосовувати щодо одягу, виготовленого із синтетичних матеріалів, оскільки в цьому випадку в результаті можна отримати безформне виріб, який можна буде носити.

Розтягнення штанів відбувається сильніше, якщо річ знаходиться у регулярному вживанні. Потрібно давати їй деякий час для відпочинку, а не носити щодня. У цьому випадку розтягувати джинси будуть значно більш повільно. Не рекомендується також після прання викручувати джинси і посилено їх вичавлювати, перекидання через мотузку також не є вдалою ідеєю, оскільки в цих випадках на матеріалі залишаться заломи. Щоб уникнути цього, рекомендується фіксувати виріб прищіпками за пояс.

7 способів: що робити, якщо джинси розтягнулися, як звузити джинси

Садимо в певних місцях

Прибрати розтягнуті коліна або стегна на джинсах досить просто, а тому скористатися цим методом може практично кожен. Запропонований метод підходить для тих випадків, коли потрібно прибрати зайве розтягування локально.

Читайте також:
Яке кільце дарують на пропозицію руки і серця дівчині, фото

Варто озброїтися кондиціонером для білизни, теплою водою і пульверизатором. Потрібно змішати воду і засіб у пропорції 3:1 і залити в ємкість. Вміст має бути добре перемішано, а тому рекомендується ретельно збовтати флакон.

Потрібно акуратно змочити вмістом флакона всі ділянки, які потрібно відновити. При цьому сухі зони не будуть давати усадку, а тому слід акуратно стежити за тим, які ділянки намокли. Залишилося лише на високій температурі висушити виріб. Для цього рекомендується скористатися сушаркою, однак через брак оной не варто засмучуватися, оскільки завершити процедуру можна за допомогою фена.

Для закріплення результату рекомендується пропрасувати виріб на високій температурі протягом декількох хвилин. Даний метод не підійде, якщо потрібно зменшити виріб на один або кілька розмірів, а тому варто звернути увагу на інші способи, які допоможуть досягти бажаного результату.

7 способів: що робити, якщо джинси розтягнулися, як звузити джинси

Зменшуємо на розмір

В домашніх умовах звузити джинси не становить великої праці, але от зробити так, щоб вони сіли на розмір – досить важко. Потрібно дотримувати всі рекомендації, щоб отримати здійснити задумане.

Прання в окропі

В першу чергу рекомендується використовувати самий дієвий і ефективний спосіб – прання у гарячій воді. Для цього рекомендується скористатися пральною машиною, вибрати максимально можливу температуру і встановити режим інтенсивної прання. Потім потрібно правильно висушити виріб.

Усадка на собі

Потрібно надіти на себе пару, яку потрібно виправити. При цьому варто не забути застебнути блискавку і гудзики. Далі потрібно набрати гарячу воду у ванну, однак потрібно стежити за тим, щоб температура була прийнятною для людини. Потрібно сісти у ванну так, щоб джинси були повністю занурені у воду, і дочекатися охолодження води.

7 способів: що робити, якщо джинси розтягнулися, як звузити джинси

Читайте також:
7 методів: як стерилізувати пляшечки для новонароджених в домашніх умовах

Надалі потрібна сушка, причому бажано не знімати виріб. Найзручніше сушити в такому положенні виріб на свіжому повітрі, на сонці.

Вимочування в окропі

Даний метод не підходить для використання на нових штанах, оскільки в цьому випадку є ймовірність, що з них фарба злізе. Варто пам’ятати про те, що виварювання зменшує джинси не тільки в ширину, але і в довжину.

Для здійснення методу потрібно набрати в каструлю 5-6 літрів води і довести до кипіння, а потім помістити в ємність пару джинсів, яку потрібно виправити. Варто стежити за тим, щоб штани не піднімалися над водою. В такому стані потрібно виварювати протягом півгодини на повільному вогні. Потім рекомендується скористатися сушаркою, оскільки без неї добитися бажаного результату не вийде.

Сушарка

Якщо є можливість, рекомендується скористатися сушаркою. Потрібно максимально довго сушити в ній джинси одразу після прання. Якщо такого пристрою немає в наявності, то варто скористатися гарячою батареєю. Однак не варто сподіватися, що сушіння в природних умовах дасть той же результат.

7 способів: що робити, якщо джинси розтягнулися, як звузити джинси

Прасування

Досить простий, але все ж ефективний спосіб, як зробити так, щоб джинси сіли. Одразу після прання та сушіння потрібно зайнятися їх прасуванням. Потрібно включити високу температуру і прасувати виріб не менше 10 хвилин.

Ушиваем

Даний метод самий банальний, але до того ж і найбільш дієвий. Для здійснення потрібно озброїтися нитками і голками, швейною машинкою, а краще всього звернутися в ательє за допомогою. Не будучи фахівцем, в домашніх умовах буде досить складно домогтися бажаного результату, щоб зусиль не було помітно оточуючим.

Профілактика розтягування

Якщо джинси розтягнулися, це означає, що за ними був зроблений неправильний догляд. Замість того, щоб шукати, що робити в даному випадку, краще просто наступного разу належним чином стежити за станом вироби і здійснювати правильний догляд за речами.

Читайте також:
11 55 на годиннику значення: ангельська нумерологія - рятувальний круг

7 способів: що робити, якщо джинси розтягнулися, як звузити джинси

Варто звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд виробу, але і на його склад. Щоб джинсова тканина не тягнулася, в її складі не повинно бути більше 10% синтетичних волокон. Речі, виготовлені практично з 100%-ї бавовни практично зовсім не розтягуються.

У більшості випадків не рекомендується купувати товари, які підходять точно за розміром, оскільки за пару днів вони можуть досить сильно розтягнутися. Варто купувати джинси, які на момент покупки злегка утрудняють руху, але за кілька днів шкарпетки і вони сядуть точно по фігурі.

Також рекомендується мати пару на заміну, оскільки щоденна носка якраз сприяє розтягуванню штанів. Їм потрібен певний період для відновлення. Також потрібно здійснювати правильну прання: температура води не повинна перевищувати 30-40 градусів Цельсія, а сушка повинна проводитися при природних умовах. Щоб не забувати про це, рекомендується при кожному пранні звертати увагу на бирку вироби, на якій знаходяться всі необхідні рекомендації.

Структура джинсової тканини влаштована таким чином, що починає досить швидко руйнуватися з-за постійної прання, а тому потрібно її проводити в дійсно важливих випадках.

Дотримуючись цих досить простих правил, вийде більш тривалий термін зберігати форму виробу в належному стані, не турбуючись про те, що в якихось місцях тканина початку обвисати.Моя довідка - Корисні поради