555 ангельська нумерологія: значення числа – вогонь, вода і мідні труби

У ангельської нумерології 555 означає надмірне волелюбність. Люди, які мають це число в своїй нумерологической карті, вкрай болісно сприймають посягання на свою свободу. Також, вони мають підвищене почуття справедливості. Далі розглянемо, як три п'ятірки впливають на нашу долю.

555 ангельська нумерологія: значення числа   вогонь, вода і мідні труби

555 на годиннику

5 55 на годиннику значення неоднозначне. Його можна розцінювати як новий етап в житті. Необхідно викинути весь непотріб з дому, прибрати робоче місце, а також впорядкувати думки. Якщо позбудетеся від страхів, комплексів і сумнівів – зможете знайти свій життєвий шлях. Достойно приймайте все подарунки долі, а їх буде чимало.

Гроші можуть затьмарити важливі речі. На час забудьте про матеріальний світ, зосередьтеся на духовному.

0555 на годиннику

Час 05 55 в нумерології несе потужний енергетичний посил. Готуйтеся до випробувань долі. Але, переживати не варто. Вам вдасться пройти через всі труднощі, адже маєте таку потужну захист, Ангела-Хранителя. Тому, не бійтеся змін. Завдяки вашій працелюбності, ви досягнете бажаного.

1555 на годиннику

15 55 на годиннику значення вкрай позитивне. Чекайте багато яскравих подій у вашому житті. Зараз почнеться безтурботний час, повне пригод. Але, в круговерті всіх цих моментів, є ймовірність стати легковажними.

555 значення числа в стосунках

555 ангельська нумерологія відносин розшифровує як випадкову зустріч. Часто буває, що ви кудись спізнюєтеся, несете, стрімголов. Якщо в цей момент ви подивіться на годинник, і побачите три п'ятірки – зустрінете доленосну особистість. Це буде приємна людина, з яким ви зможете забути про хід часу. Тому, запізнення можуть стати звичкою.

Зустріч, якої передувало 555, буде випадковою, щасливою, і призведе до серйозних стосунків. Варто відзначити, що не потрібно спеціально вичікувати цього часу, щоб з кимось познайомитися. Ангельська нумерологія працює таким чином, що збіг на годиннику ви повинні помітити випадково.

Що означає 555 в роботі і творчості

Швидше за все, останнім часом ви терпіли дрібні поразки на роботі. У вас вичерпалися сили, пропало бажання прагнути далі. Не хвилюйтеся, як тільки ви побачили збіг 555 на годиннику – беріться за справу. Удача на вашому боці!

Все задумане буде втілюватися в життя. Налаштуйтеся на позитив. На роботі почнуть відбуватися кардинальні зміни. Завдяки вашій педантизму і прагненню до досконалості, ви досягнете вершин в кар'єрі. Є великі шанси стати начальником, директором, адміністратором, керівником. Тобто, зайняти керівну посаду.

Що означає 555 в фінансах і бізнесі

Якщо ви всюди зустрічаєте збіг чисел 555, це неспроста. Цей код має магічні властивості притягувати удачу і гроші. Тому, будьте уважні. Можливо збагачення, завдяки щасливому збігу обставин.

Часто у великих компаніях фігурують три п'ятірки: на номерах автомобілів директорів, в номерах телефонів. Це не випадково. Такий збіг забезпечує успіх бізнесу.

Є така прикмета: носити п'ятак навмання. Якщо одна п'ятірка притягує фортуну, то про вплив 555 на фінанси можна тільки здогадуватися.

555 значення у вчинках і характері

Число 555 характеризує енергійних, привабливих чесних, ініціативних особистостей, з розвиненими лідерськими якостями. Вони люблять допомагати іншим, мають м'яке чуйне серце.

Такі люди вміють пристосовуватися до будь-якої ситуації. У компаніях ніколи не відчувають себе зайвими. Якщо колектив розділений на міні-групи, то люди-п'ятірки спілкуються з усіма потроху.

Крім всіх переваг, можливі й негативні прояви в характері. Наприклад: егоїзм, нетерплячість, упертість.

Отже, число 5 в нумерології – одне з найщасливіших. Ну а якщо вам вдасться побачити збіг трьох п'ятірок, очікуйте посмішки пані Фортуни. Не пропустіть цей шанс, який ви отримали за волею небес!

Моя довідка - Корисні поради