333 ангельська нумерологія: значення числа – за крок від перемоги

333 ангельська нумерологія передає підтримку і веде по життю. Небесні сили втричі захищають в справах, передають мудрість і наділяють інтуїцією.

333 ангельська нумерологія: значення числа   за крок від перемоги

333 на годиннику

Число ангелів на годиннику несе благо в обох випадках: як в 0333, так і в 1333. Посил передає тільки хороші події: поїздки, зустрічі, знайомства з цікавими людьми і позитивні події попереду. Однак цифра перед трійками впливає на значення переданого посилу.

0333 на годиннику

Піймавши на годиннику хвилину з нулем перед трійками, слід згадати про справу, яку тільки що розпочато. Нова робота, сирий проект або скоростигла знайомство з людиною.

3 33 на годиннику значення, яке спрямовує удачу і підтримку саме на таку подію.

У деяких випадках посил приходить напередодні щасливого події.

+1333 на годиннику

Одиниця перед трійками посилає підтримку туди, де вже ведеться копітка і довга робота. Витрачено чимало сил і енергії, і коли вони під кінець від ангелів приходить допомога.

13 33 на годиннику значення говорить про успішне і щасливе продовження справ і відносин, які вже здаються безнадійними.

2333 на годиннику

23 33 на годиннику – значення, яке виведе з неприємної ситуації на новий бажаний рівень. Двійка перед комбінацією з трійок відповідає за рівновагу і гармонію. З її допомогою вирішуються спірні питання, в яких розбіжності і конфлікти заважають прийти до позитивного результату.

Отримавши посил, подумайте про неприємності, які турбують вас зараз, і подумки попросіть ангелів допомогти.

Що означає 333 у відносинах

Потрійний коктейль з любові, довіри і доброти. Не варто дивуватися, якщо в такий період подзвонить давній друг і відбудеться душевна бесіда. Випадкова зустріч з незнайомою людиною переросте в міцні відносини.

У справах душевних намітиться серйозний прогрес, комбінація сприяє утворенню стійких пар.

Для подружжя з багаторічним досвідом знак понад передає швидке оновлення відносин. Цікаві події принесуть радість в сім'ю, яка ще більше зміцнить союз.

Що означає 333 в роботі і творчості

Магічне число в нумерології будить в людині все таланти і здібності. У період «потрійний» удачі з'являються бажання зробити щось нове, зайнятися справою, яке було незнайоме. Багато хто починає вчитися, деякі змінюють місце роботи або зовсім рід занять. У будь-якому випадку всі зміни відбудуться при могутній підтримці Небесних сил.

Через посил ми отримуємо «потрійний» удар по невдач:

  • підприємливість;
  • розвинені здібності;
  • інтелект.

Дух авантюризму, який з'являється навіяний трьома трійками, просуває все справи вперед і допомагає з легкістю обійти невдачі.

Що означає 333 в фінансах і бізнесі

333 – значення числа повідомляє про розвиток навіть слабкої підприємницької жилки. Зміцнюється бажання продовження матеріального успіху. На цьому шляху слід пам'ятати, що підтримка ангелів можлива тільки за умови чесної гри.

Комбінація дозволяє прорахувати хід подій на кілька кроків вперед. Крім того, піймавши «потрійний» подарунок успіху, можна просити ангелів про конкретну допомогу в справі. Підтримка негайно прийде в проведенні фінансових операцій і важливих угод.

333 у вчинках і характері

Люди – носії трьох трійок йдуть по життю легко. З мистецтвом мудреця долають труднощі і обходять неприємності. Їм щастить і матеріальний достаток. Вони дивним чином завжди виявляються в потрібний час в потрібному місці.

Англійський аристократ і вчений Джон Ді, який жив в 13 столітті, приділяв цифрі 333 окрему увагу. Такий знак він вважав потужним посилом Небес, який не можна ігнорувати. В іншому випадку, шанс на поліпшення життєвій ситуації буде упущений, а наступний посил буде пізніше і, можливо, вже не такої сили.

Моя довідка - Корисні поради