30 ідей що можна подарувати хлопчику 10 років на день народження, на Новий рік, 23 лютого. Недорогі оригінальні подарунки | Сім’я і мама

30 ідей що можна подарувати хлопчику 10 років на день народження, на Новий рік, 23 лютого. Недорогі оригінальні подарунки | Сімя і мама
Десять років – це радісний, з відтінком смутку, момент прощання з дитинством, коли син вже виглядає і думає, як доросла людина. Продовжуючи грати і пустувати, як дитина, він уже усвідомлює відповідальність за свої дії, коло його інтересів, помітно розширюється, з’являються далекосяжні плани та устремління.

Допомогти дитині знайти свій шлях і придбати життєвий досвід можуть тільки самі близькі люди, а знаючи, що подарувати хлопчику 10 років на день народження, Новий рік, 23 лютого, батьки не тільки порадують парубійка, але і нададуть йому нові можливості для зростання. Нижче ви знайдете самі кращі ідеї подарунків для десятирічного хлопчика, які можна подарувати від подруги, друга, батьків, бабусі, дідуся та інших родичів

Що подарувати хлопчику на 10 років у день народження

Десятиліття – перша значна дата, коли діти відчувають себе дорослими і самостійними. На базі отримання нових знань у них формується усвідомлена система цінностей, а психологічні і фізіологічні зміни призводять до того, що відбуваються перетворення не тільки в характері та манері поведінки хлопчиків, але і в їх відношенні до себе і навколишнього соціуму.

Це період пошуку себе, свого місця в житті, і на його результат може вплинути оволодіння новими видами знань і умінь. Незважаючи на певний негативізм, діти, продовжують пізнання реальності і формують власну думку. Батькам залишається лише підтримувати їх починання, коректно і ненав’язливо направляючи по правильному шляху.

Рада. При покупці подарунка для дитини в інтернет-магазині не забудьте ввести секретне слово, щоб отримати знижку. Актуальні кодові слова в магазинах Лабіринт, My-shop і Озон дивіться тут

Пропонуючи синові ті чи інші способи прояву своїх кращих якостей і умінь, батько і мати дають дитині вибір можливостей, і подарунок, вручений на День народження, може стати відправною точкою нової, можливо, надзвичайно важливою для нього діяльності.

Визначаючись з тим, що можна подарувати дитині десять років, батьки не повинні ігнорувати такий критерій, як суперечливість цілей, захоплень і намірів сина. Почасти це відбувається через сум’яття почуттів, але, більшою мірою, через нерозуміння з боку близьких людей. Зрозуміти свою дитину – це вже подарунок для нього, а підкріпити його можна матеріальним еквівалентом своєї любові.

Безумовно, треба добре собі уявляти, які речі представляють інтерес для дітей цього віку:

 • Для хлопчика важлива успішність у всіх справах, і зокрема, в іграх, в процесі яких він вчиться вирішувати найрізноманітніші завдання. Корисними презентами для нього стануть, як ігрові набори, що дозволяють дитині асоціювати себе з людьми різних професій, так і настільні головоломки, розвиваючі його інтелект та інші особистісні якості.
 • У дитинстві всі хлопчики люблять багато будувати, і найкращими іграшками для них стають спочатку пірамідки і кубики, а в більш пізньому віці – конструктори. Це відмінний подарунок на День народження та будь яке інше свято.
 • Хлопчики люблять багато часу проводити на вулиці – там вони отримують нову інформацію, спілкуються з однолітками і намагаються утвердитися в компанії собі подібних, тому будь-які командні ігри підуть їм на користь. Як правило, це футбол, але, часто, десятирічні хлопчиська грають у війну, піратів, зоряні війни. Для цього їм потрібні відповідні подарунки – іграшкова зброя, спортивні приналежності, сучасні транспортні засоби.
 • Любителі більшу частину часу проводити вдома, найчастіше, захоплені настільними іграми, і для них краще купити варіанти з участю кількох гравців. Підійдуть ігри для вдосконалення розумових здібностей, військові та економічні стратегії, математичні ребуси, головоломки, які можна збирати руками.
 • Інтерес до деяких шкільних дисциплін призводить до того, що діти, які всерйоз захоплюються історією, біологією, географією чи хімією. У зв’язку з цим, сину можна вручити на ювілей тематичні книжкові видання з якісними ілюстраціями, експериментальні набори для домашніх дослідів, акваріум з рибками або равликами, цікаві буклети з описом екзотичних країн.
 • Добре відома прихильність хлопців до комп’ютерних нововведень і електроніці. На десятиліття їм можна подарувати самі різні пристрої і гаджети. Плюсом такого подарунка є його інформативність, яка настільки важлива для підлітка.
 • Варто заохочувати такі улюблені хлопчиками заняття, як живопис, створення виробів з різних матеріалів, захопленість музикою, колекціонуванням або цікавими ремеслами. Виходячи з інтересів, можна знайти речі, які будуть сприяти формуванню нових задумів і навичок, а отже вдосконалення дитини у всіх відношеннях.
 • Читайте також:
  Посадка квітів у вересні 2020 коли садити в грунт квіти, теплицю, догляд за квітами, пересадка, терміни

  Коли вирішується питання, що подарувати хлопчику на 10 років, у якого все є, треба розуміти – син, в будь-якому випадку, очікує від вас подарунка, отже, повинен її отримати. Але на те, щоб дізнатися, в чому полягає потреба школяра, знадобиться час, тому доведеться зайнятися з’ясуванням, задовго до Дня народження.

  Батьки, яким знайома така ситуація, радять подарувати синові нові, ще невідомі їм відчуття. Це легко здійснити, якщо вирвати його зі звичної обстановки, провести день на природі, в кабіні вертольота або організувати йому політ в аеродинамічній трубі, якщо хлопчик не з боязких. Альтернативою цим варіантом є покупка хлопчині живого вихованця, тим більше, якщо коли-то він вже озвучував таке бажання.

  Ігри для маленького чоловіка

  Засмутити і образити десятирічного підлітка дуже легко, тому навіть не думайте вручити йому іграшку для дитини молодшого віку. І справа навіть не в характері – виною всьому гормональна перебудова, що робить підлітка емоційно неврівноваженим і чутливим. До того ж, тепер він добре уявляє, що йому дійсно потрібно, оскільки розбирається в багатьох речах.

  Питання про те, що подарувати хлопчику на 10 років, вкрай, тонкий і делікатний – ігри і подаровані іграшки повинні відповідати рівню його знань і, вибачте розумовому розвитку.

  Задовольнити зростаючі потреби тіла і душі, а також, реально, сподобатися, можуть наступні речі:

  • Електронний конструктор серії «Знавець» – поєднання розваги і пізнання законів фізичного світу. По суті, школяр буде щодня знайомитися з новими можливостями електроніки. Складання електричних схем, напевно, стане в нагоді маленькому чоловікові в майбутньому, при цьому не треба припаювати деталі – всі з’єднання здійснюються простими способами.
  • Конструктор на магнітах, що складається з металевих куль різної величини і пластмасових рейок з магнітами, які легко об’єднувати. Дозволяє створювати унікальні об’єкти і фігури.
  • Конструктор для виготовлення роботів і машинок-дронов, що працюють на сонячній батареї. Новомодна іграшка, яка, безсумнівною користю для розвитку здібностей десятирічного хлопця.
  • Модель квадрокоптера, яку можна зібрати своїми руками. Такий безпілотний літальний апарат управляється з дистанційного пульта, нерідко забезпечений камерою для відеозапису – хлопчаки без розуму від таких іграшок, на практиці, які є технічними пристроями.
  • Будь-яка модель на радіокеруванні, транспортні засоби – танки, вертольоти, гоночні автомобілі, прикольні трюкові машинки-акробати, выплясывающий брейк, інопланетний транспорт – позашляховики, місяцеходи, космічні лайнери, літаючі диски.
  Читайте також:
  22 способи: як почистити дублянку в домашніх умовах - натуральну , штучну

  Читайте також:

  Що подарувати хлопчику на 23 лютого

  Що подарувати дитині на Новий рік — список подарунків за віком

  Улюблена забава багатьох хлопчаків – зброя для ігор з однолітками, тому будуть актуальні будь-які його види:

  • бластери з набором м’яких стріл, стріляючих більш ніж на 20 метрів;
  • світловий космічний меч – розсувна іграшка з безпечного пластику зі стильною ручкою;
  • ігровий лицарський набір з середньовічним мечем і щитом в реалістичному виконанні;
  • ігровий комплект «Поліція» з пістолетом і автоматом.

  Особливою популярністю для хлопчиків користується іграшкова пневматичну зброю – пістолети, автомати, а також водяні бластери і снігові «рогатки», стріляють сніжками.

  Не менш цікаві хлопчині і деякі види настільних ігор, наприклад, «Імаджинаріум» – це захоплююча іграшка з простими правилами, яка підійде для компанії з різною кількістю учасником, і подарує море позитивних емоцій. Інші варіанти – «Делиссимо», «Актівіті», «Божевільний лабіринт», «Ерудит», ігри в жанрі “Джанга “, кубик або кульку Рубіка.

  Відмінним подарунком для школяра десяти років стане командна гра в пейнтбол, яку можна замовити в День народження сина. Гравцями в ній можуть стати, як однокласники і друзі, так і члени сім’ї.

  Презенти для поглиблення дитячих знань

  Насправді, всі подарунки, якими ми обдаровуємо наших хлопчиків, спрямовані на гармонійний розвиток особистості, але для тих, хто серйозно захоплений якоюсь конкретною справою, подаровані речі мають особливе значення. Це означає, що ми підтримуємо дитини у всіх його починаннях, допомагаємо йому краще розібратися в цікавому предметі.

  Стосовно різним талантам сина, на День його народження можна вручити:

  • блокнот або спеціальну зошит для ескізів, красивий футляр з набором пензликів з натурального ворсу;
  • гончарний комплект для створення посуду з червоної і білої глини;
  • суміш для виготовлення барельєфів, сюжетних картин і об’ємних споруд;
  • жерсть і стеки для металопластикових зображень;
  • форми і склади для створення гіпсових скульптур;
  • музичні записи улюблених виконавців, музичний центр, мікрофон для караоке, музичні інструменти – акустична, електрична гітара;
  • набір фокусника для майбутнього ілюзіоніста;
  • хімічна лабораторія з реактивами, пробірками та мікроскопом;
  • математичні ігри на розвиток логіки, уваги і пам’яті, великий журнал ребусів, загадок і сканвордів;
  • іграшкові копії справжніх слюсарних інструментів;
  • аматорський телескоп для спостереження за нічним небом.
  Читайте також:
  888 значення числа: ангельська нумерологія - від старого до нового

  Особливе місце в житті більшості хлопців займає рух – вони можуть почати серйозно займатися різними видами спорту, наслідуючи батька або кумиру відомої команди. Не можна пропустити такий момент, а десятиліття – відмінний привід піднести хлопчикові веломобіль або велосипед, лижі, хокейні ковзани роликові або, хороший м’яч для гри у футбол, набір для підводного плавання.

  Цей список подарунків можна продовжити, адже діти володіють різними здібностями. Головне, вчасно звернути на них увагу, і підтримувати у хлопчика бажання займатися цікавими для нього речами і надалі.

  Що подарувати хлопцеві на день народження до 10 років: відео

  Сучасні електронні подарунки

  Високотехнологічний світ електроніки – це приваблива для десятирічного хлопчака сфера, в якій він відчуває себе впевнено і комфортно. Це не тільки ігри, але і знаходження нової інформації, зручне спілкування зі своїми друзями, і навіть сторонніми людьми.

  Звичайно, на свій ювілей всі хлопчики хочуть отримати щось значне, а саме, планшет, ноутбук або навіть особистий комп’ютер. Але оскільки це можливо не у всіх випадках можна порадити інші, не менш затребувані, але доступні варіанти.

  Подарувати недорого можна:

  • легкий кишеньковий мікроскоп з 6-кратним збільшенням;
  • світлодіодний телескопічний ліхтарик з магнітом, яким можна підсвічувати важкодоступні місця, а магніт використовувати для того, щоб піднімати ключі, інші впали металеві предмети;
  • розумні годинник з картою пам’яті, камерою, опціями будильника, телефону, календаря, калькулятора і секундоміра;
  • портативну бездротову блютуз колонку;
  • багатофункціональний рюкзак з кишенями, внутрішніми відділеннями для телефону, планшета, книг, а також виходами для USB кабелю і навушників;
  • бездротовий мікрофон з динаміком для караоке;
  • антигравитационную машинку з джойстиком, яка здатна їздити по стелі і стінам, як втім, і з будь-якої іншої поверхні.

  Вкрай важко вибрати, що подарувати хлопчику на 10 років, коли він присвячує свій вільний час відразу декільком улюбленим заняттям. Швидше за все, така різнобічно розвинена особистість буде ж зраділи чимось незнайомим і несподіваним для себе. Хто знає, можливо, куплена річ, ставши ще одним захопленням, не тільки підвищить інтелект дитини та розширить кругозір, але і підштовхне до нових досліджень і дивних відкриттів.

  Зберігайте статтю «30 ідей що можна подарувати хлопчику 10 років на день народження, на Новий рік, 23 лютого. Недорогі оригінальні подарунки», щоб не втратити

  Моя довідка - Корисні поради