30 ідей що можна подарувати хлопцеві на 8 років у день народження, у якого все є. | Сім’я і мама

30 ідей що можна подарувати хлопцеві на 8 років у день народження, у якого все є. | Сімя і мама
У сьогоднішній статті ви знайдете список оригінальних, недорогих подарунків, які можна подарувати хлопчику на 8 років у день народження, у якого все є, від подруги, друга, сестри, батьків, бабусь, дідусів, хресних і інших родичів. Восьмирічних дітей цікавлять багато речей – вони з задоволенням вчаться, люблять пограти у дворі, будинку можуть бути захоплені творчістю – заняттями музикою, створенням персонажів, будиночків і містечок з деталей конструктора. Особливо допитливі хлопчаки, які обожнюють «докопатися до суті», ось чому батьки періодично знаходять у будинку розібрані по частинах іграшки. Що ж, це цілком природний процес пізнання, і потрібно серйозно подумати, що подарувати хлопчику на 8 років у день народження, щоб він міг і далі вести свою дослідницьку діяльність.

Що можна подарувати хлопцеві на 8 років у день народження

Кожен хлопчик у 8 років – сформована особистість зі своїми уявленнями про світ і його пристрій. Виходячи з темпераменту і рис характеру, дитину цікавлять різні ігри і захоплення. Одні воліють спорт, інші можуть годинами збирати пазли або обдумувати головоломку. Тому, подарунок для будь-якого хлопчиська повинен вибиратися індивідуально.

Психологи радять врівноважувати інтереси дітей для їх власного блага – тим, хто веде малорухливий спосіб життя, купувати речі, які змусять їх більше рухатися і бувати на свіжому повітрі. Хлопцям, які люблять весь день проводити на вулиці, має сенс подарувати гарну настільну гру – вона навчить непосиду терпіння і посидючості. У цьому, безумовно, закладена ідея гармонійного розвитку дитини, але на День народження діти чекають виконання бажань, і, очевидно, варто прислухатися до їх побажань.

Рада. При покупці подарунка для дитини в інтернет-магазині не забудьте ввести секретне слово, щоб отримати знижку. Актуальні кодові слова в магазинах Лабіринт, My-shop і Озон дивіться тут

Дуже важливо зрозуміти, що потребує душа, розум і тіло дитини, і, краще всього в цьому розбираються батьки хлопчика. Саме до них потрібно звертатися за порадою, що придбати в якості презенту.

Приблизний список подарунків може виглядати наступним чином:

 • Багато младшеклассники захоплюються спортивними іграми, обожнюють бігати, стрибати, лазити по деревах. Це хороший привід для покупки речі зі спортивним призначенням – можливо, звичайна гра з часом переросте у справжню пристрасть, і син серйозно займеться вдосконаленням своїх фізичних навичок. У 8 років хлопчикові можна піднести гироскутер або велосипед, хокейні ковзани, футбольний м’яч або боксерську грушу.
 • Творчо обдарованих дітей потрібно всіляко підтримувати в їх прагненні щось створювати. Хорошим стимулом для продовження цієї важливої діяльності стануть подарунки, пов’язані з талантами хлопчика. Юному художнику можна подарувати справжній мольберт, палітру, набір гарних фарб і пензликів, малюкові, захоплюється музикою музичні інструменти, диски, мікрофон або плеєр.
 • Інтелектуальні здібності вимагають постійного вдосконалення – для цього купуйте дітям нові цікаві ігри, в яких потрібно думати, порівнювати свої дії, виробляти волю до перемоги, тренувати свою увагу і пам’ять. В основному, це економічні стратегії, ігри з картками і фішками, в яких знадобиться швидкість реакції і частка винахідливості. Гарним подарунком стане доміно, лото для дітей, і, цілком дорослі ігри – шашки, нарди і шахи.
 • Напевно, у сина є улюблені шкільні предмети, і на цьому теж можна зробити акцент, подарувавши йому цікаві книги з історії, географії або видання із серії «Цікава фізика» (хімія, астрономія). У них доступно і захоплююче розповідається про цікаві процеси і явища, які не залишать байдужим допитливого школяра.
 • Ще одне серйозне захоплення хлопчиків цього віку – колекціонування. Ідеальним варіантом подарунка стане збільшення, настільки, цінної для малюка колекції, за рахунок ще одного або декількох нових екземплярів. Збирають хлопчаки самі різні речі і предмети – фігурки роботів-трансформерів, динозаврів, тематичні листівки, магніти, машинки, моделі на дистанційному управлінні, монети і купюри різних країн. Піднесіть хлопчикові бажаний предмет в красивій, гарно упакованої коробочці, і дитина буде безмежно щасливий, адже для нього це справжня коштовність.
 • Сучасні дітки з цікавістю сприймають будь-які інтерактивні посібники, плакати, карти, глобуси. Це хороший подарунок для будь-якого свята, а на День народження можна ощасливити синочка справжнім комп’ютером. Чим швидше дитина розбереться в цій техніці, чим легше він буде управлятися і з іншими електронними штучками, без яких в нашому житті вже не обійтися. Крім того, обширна інформація, яку надає молодому поколінню електроніка – це, безумовно, добре для дітей, що цікавляться багатьма речами.
 • Однак дитячі бажання, бувають далекими від меркантильності, і деякі пацанята, щиро, прагнуть відправитися з батьком на риболовлю або відвідати музей старожитностей, в якому виставлена мумія знаменитого єгипетського фараона. Давайте виконаємо мрію дитини, адже День народження трапляється не так часто, як хотілося б.

  Що подарувати хлопчику на восьмий день народження: відео

  Які іграшки дарувати восьмирічному школяру

  Хлопці ростуть, дорослішають і продовжують грати, іноді це безтурботне стан супроводжує змужнілого сина майже все його життя. Що вже говорити про хлопців, учнів у 2-3 класі? Їх захоплюють пригоди, подорожі, історії про піратів і джедаїв, рідко знайдеться школяр, який байдужий до машинок і іншим, майстерно зробленим, транспортним засобам.

  Іграшки, які віддають перевагу маленькі чоловіки, так чи інакше, пов’язані з будівництвом, військовими баталіями, екстремальними чоловічими професіями, але є і виключення, коли син воліє досліджувати світ, подібно вченому.

  Тому подарунки можуть бути такими:

  • невеликі колекційні машинки, що відрізняються від справжніх тільки розміром;
  • спеціалізована техніка – пожежні машини, карети швидкої допомоги, підйомні крани;
  • всюдиходи, в тому числі, призначені для дослідження далеких планет;
  • танки, літаки, вертольоти і кораблі;
  • набір для складання двоповерхового гаража або гоночного треку з машинами;
  • комплекти солдатиків;
  • збірні моделі (піратського фрегата, квадрокоптера, катера або гоночного карта);
  • залізниця з паровозом, складом із вагончиків, будівлями станцій;
  • радіокеровані іграшки.

  Коли постає питання, що подарувати хлопчику на 8 років, вибирайте конструктори – вони дають можливість хлопчикам самостійно створювати роботів, людей, всюдиходи і космічні лайнери, житлові будинки і міста. Це найкраще проведення часу для восьмирічного сина, коли він отримує знання, покращує свої інтелектуальні здібності та просторову уяву.

  Сини, наслідують своїх батьків, дуже часто, виявляють бажання також добре розумітися в суто чоловічих справах – ремонті або будівництві, тому їм можна вручити набір інструментів з іграшковою дрилем, молотком та іншими інструментами, призначення яких, часом, знає тільки чоловік.

  На будь-яке свято можна подарувати недорого іграшкова зброя – космобластеры, луки зі стрілами, арбалет або навіть лицарський меч. Ці безпечні іграшки багато батьків вважають неприпустимими – на їхню думку, вони можуть провокувати агресію у дитини. Насправді, хлопчикам треба грати у військові ігри, щоб знімати напругу, переборювати власні страхи, вибирати «правильну» сторону, а також тренувати своє тіло. До того ж, так закладаються моральні цінності дитини, відточуються сильні риси його характеру.

  Що можна подарувати у вісім років: презенти для творчості та розвитку

  У восьмирічному віці у хлопчиків яскраво проявляються творчі риси особистості, які підкріплені буйною уявою. Деякі захоплення, з’явилися на цьому етапі, здатні стати головними у житті дитини, і не можна пропустити такі важливі моменти.

  Дарувати можна будь-які речі, які допоможуть розвинутися дитячому таланту:

 • Хлопцям, жваво цікавляться різними напрямками музики, піднесіть набір дисків з сучасної або класичною музикою, акустичну або електронну гітару з підсилювачем і мікрофоном, багатофункціональний синтезатор;
 • Школяру, що любить робити різні вироби, можна вручити набір для випалювання, ліплення або скульптурну глину.
 • Пройшовшись по каталогах інтернет-магазинів, можна знайти цікаві комплекти, з допомогою яких дитина зможе самостійно створити статуетки, магніти, вироби з глини і гіпсу, ялинкові гірлянди, рамки і коробочки в стилі декупаж.
 • Тим, хто любить малювати, варто вручити акварельні фарби, пастель, спірограф – пристрій у вигляді шестерень, за допомогою якого можна створювати чудові візерунки і малюнки.
 • Для всебічного розвитку хлопчикові в якості презенту підійдуть логічні ігри, стратегії, енциклопедії та загальнорозвивальні книги, ускладнені пазли. Для шкільних занять – рельєфний глобус, оригінальна іменна ручка, гарні зошити і блокноти, яскравий, зручний рюкзак.

  Коли невідомо, що можна подарувати дитині вісім років, у якого все є, подумайте над тим, щоб зробити його святковий день незвичайним. Приголомшливі враження, що дитина може отримати від поїздки в парк атракціонів, зоопарк або цирк – чи не це кращий подарунок для хлопчика?

  Презенти для активних хлопців

  Як відомо, високі фізичні показники позитивно впливають на інтелект дитини, тому варто заохочувати рухливість і фізичні навантаження, які зроблять майбутнього чоловіка сильним, витривалим і розумним.

  Ідеї подарунків:

  • приладдя для занять боксом (груша і рукавички);
  • для хлопчиків, які займаються східної боротьбою – форма для тренувань (кімоно, фути, спеціальні накладки);
  • набір для юного хокеїста (шайба, ключка, ковзани);
  • дошка для сноуборду зі спорядженням;
  • домашній теніс;
  • ракетка з м’ячем для бадмінтону;
  • хороший футбольний м’яч з розкладними воротами;
  • санки-льодянки на повітряній подушці з ручками;
  • тренажери або спортивний куточок для дому;
  • двоколісний велосипед з ліхтариком і клаксоном.

  В якості подарунка може бути обрана модний спортивний одяг, бутси, кросівки, шолом, красива бейсболка.

  Які подарунки небажані для восьмирічного хлопчика

  Як ні сумно, але деякі подарунки можуть засмутити дитини, і існує цілий перелік таких речей, якщо справа стосується хлопчика 8 років.

  Що не рекомендується дарувати:

 • Якщо дівчаткам сподобається гарна м’яка іграшка, хлопчики, навряд чи, по достоїнству оцінять цей презент. Для них він не представляє інтересу, оскільки зрозуміло, що всередині лише вата або поролон. І малоймовірно, що вони будуть грати з зайчиками і ведмедиками.
 • Ручки, пенали і олівці, швидше за все, не будуть сприйняті в якості подарунка, якщо тільки це не щось видатне, наприклад, ручка-флешка, стильний футляр з кількома відділеннями або 3D пенал у вигляді силіконового дельфіна.
 • Практичні подарунки, такі як постільна білизна, покривало теж можуть розладнати іменинника. Але якщо прикрасити його кімнату дитячим канапкою, затишним кріслом або красивою настільною лампою незвичайного виду, то, мабуть, це сподобається дитині. Одяг, звичайно, дарувати можна, а чи добре ви знаєте уподобання і смаки хлопчика? Хай вже краще про це подбають його батьки, причому вибір дитина має робити сам. Так що краще, замість взуття та куртки, вручити йому сертифікат на покупку будь-якої вподобаної речі.
 • Також не варто дарувати іграшки, призначені для більш молодшого віку, це, по-справжньому, може образити хлопця, адже він давно вже вважає себе дорослим. Складні ігри і конструктори, напевно, теж не кращий варіант, адже школяр захоче скористатися подарунком відразу, і буде неприємно здивований, якщо не зуміє розібратися.
 • Коли мова заходить про День народження, подарунки, особливо, важливі для малюка, і, безумовно, він чекає здійснення своєї мрії і цього сюрпризу, тому буденні речі, взагалі, для такого торжества не підходять.

  Розуміючи, що подарувати хлопчику на 8 років, батьки мають можливість зробити свою дитину, нескінченно, щасливим, чи не це головна мета свята. Так давайте не купувати все, що першим потрапило на очі, а відшукаємо для малюка саме те, чого він чекає з таким нетерпінням і надією.

  Виявилася корисною стаття «30 ідей що можна подарувати хлопцеві на 8 років у день народження» — додайте в закладки і діліться з друзями за допомогою кнопочок соціальних мереж

  Моя довідка - Корисні поради