30 ідей що можна подарувати дівчинці 11 років на день народження, на Новий рік, 8 березня. Недорогі оригінальні подарунки | Сім’я і мама

30 ідей що можна подарувати дівчинці 11 років на день народження, на Новий рік, 8 березня. Недорогі оригінальні подарунки | Сімя і мамаУ сьогоднішній статті я напишу список подарунків, що можна подарувати дівчинці 11 років на день народження, Новий рік і 8 березня. У віці одинадцяти років дівчатка-підлітки, які ще вчора незграбні і сором’язливі, перетворюються на прекрасних, юних і жіночних дівчат. Їх все більше хвилює власна зовнішність, часом вони починають знаходити у себе неіснуючі недоліки, і звичайно, це пов’язано з зростаючим інтересом до протилежної статі.

У цей складний момент батькам важливо не втратити контакт зі своїми дочками і допомогти їм, по можливості, обійти підводні камені перехідного періоду. Що подарувати дівчинці на 11 років – серйозне питання, адже її настрій, так само як і бажання, може змінюватися по кілька разів за день. Нижче ви знайдете самі кращі ідеї подарунків для одинадцятирічної дівчинки, які можна подарувати від подруги, друга, батьків, бабусі, дідуся та інших родичів.

Що подарувати дівчинці на 11 років у день народження

У період становлення дорослої особистості для дівчинки величезне значення має визнання в колі своїх ровесниць і, звичайно, хлопчиків. Це для неї життєво необхідний чинник, що підтверджує її статус і природний процес самореалізації.

Незважаючи на те, що до хлопчиків у дівчаток цього віку чисто платонічні почуття, таке стан підвищеного інтересу змушує їх дбати про свою зовнішність більш прискіпливо. Так, основне навантаження в цей час пов’язана зі шкільною програмою і заняттями, але це не заважає дівчинці-підлітку уважно вивчати свої власні відчуття, надаючи значення і другорядних аспектів.

Рада. При покупці подарунка для дитини в інтернет-магазині не забудьте ввести секретне слово, щоб отримати знижку. Актуальні кодові слова в магазинах Лабіринт, My-shop і Озон дивіться тут

Іноді це проявляється в дитячому максималізм навіть по відношенню до себе. Удавана жорстокість відносна, так виробляються і відточуються риси характеру дорослої жінки, формуються поняття честі і моральності.

Прямо скажемо, не простий час для батьків, Але саме вони, їх розуміння, дбайливе ставлення до цінностей дитини можуть зіграти вирішальну роль в тому, наскільки згладяться головні протиріччя в душі дівчинки, і як скоро вона успішно зуміє подолати стан кризи.

У цей час важлива кожна дрібниця, кожне сказане дочки слово і повчання. Такими ж виховними властивостями володіють і подаровані з розумом речі. Безперечно, це стосується і того, що можна подарувати дитині в одинадцять років. У будь-якому предметі, тим більше, призначеному для подарунка, є та частка вкладеної людськими почуттями енергії, яка стане для дочки стимулюючої силою і, одночасно, підтримуючим фактором.

І неважливо, до якої, власне, категорії належить річ – головне, зміст, який може зачепити почуття та інтелект підлітка:

 • Юним дівчатам обов’язково потрібні гарні подарунки, корисні для підтримки краси і чарівності. Безглуздо стверджувати, що одинадцятирічної малятку не потрібні прикраси і косметика. Жіноче нутро все одно змусить дівчинку доглядати за собою усіма доступними способами. Подарунки для краси потрібні школяркам, оскільки вони допомагають їм самоутверджуватися, як прекрасній половині людства.
 • Не забуваємо про те, що багато дівчинки – старанні учениці, які не просто хочуть порадувати близьких гарними оцінками, але, насправді, захоплені навчанням. Як правило, у них є 2-3 предмети, які вони дійсно люблять, і це може мотивувати батьків або осіб подарувати їм гідні книги, цікаві і необхідні пристосування, наочні навчальні посібники. При цьому справжня жінка, нехай навіть, зовсім юна, ніколи не відмовиться від привабливих аксесуарів, які зовсім не заважають занять, але можуть зробити навчання більш комфортним. Красиві ручки, незвичайні зошити, блокнотики, пенали у вигляді валізок, функціональні рюкзаки з цікавими деталями – все це здатне створити гарний настрій і позитивний настрій.
 • Читайте також:
  День Віри 2022 Віра, Надія і Любов, свято, привітання, молитви

  Дівчатка відрізняються своїм характером, звичками, манерою поведінки і задатками смаку – що ж, з цього теж можна отримати корисну інформацію, і купити дитині давно, і з нетерпінням очікувану річ. Комусь більше подобається сидіти за цікавою книгою або настільної стратегією, інші школярки воліють веселий і активний дозвілля з біганиною, спортивними іграми, прослуховуванням улюбленої музики, не уявляють свого життя без комп’ютера і галасливих дискотек.

  Дайте дочки те, що вона хоче – модні кросівки, фітбол, плеєр з навушниками, пригодницьку книжку, і це буде самий прекрасний подарунок. Всі діти різні, і значить, доведеться врахувати їх уподобання та інтереси.

  Речі, які не варто дарувати

  На жаль, деякі речі, куплені без бажання зрозуміти потреби дитини і врахування його мотивації до їх придбання, можуть виявитися невдалим сюрпризом, що викликає негативну реакцію.

  До таких подарунків можна віднести:

  • наспіх куплені предмети гардеробу, які не підійшли за розміром, стилем, фасоном і забарвленням;
  • ким-то вже використовується одяг, речі з ринку вторинної продукції;
  • звичайні побутові речі, які не можуть залучити інтерес і, за великим рахунком, не потрібні дівчинці;
  • даремні сувеніри, не несуть смислового навантаження – вони можуть сподобатися тільки на початку, а потім будуть закинуті за непотрібністю;
  • неприємний осад може залишити іграшка, яка більше підходить маленькій дівчинці, мабуть, навіть самокат вже не підійде школярці в 11 років, оскільки буде здаватися їй, надто, дитячим транспортним засобом;
  • формально куплені речі, навіть книги, не знайдуть відгуку в душі підлітка, а якщо вони, до того ж, відрізняються простим зовнішнім виглядом, і того гірше – донька може сприйняти такий презент, як неповагу до своїх пріоритетів;
  • навіть класні подарунки, поміщені в неопрятную упаковку, можуть розчарувати маленьку жінку, яка прагне до ідеальної краси, а в цьому віці, і, взагалі, до бездоганності в усьому;
  • подарунок у вигляді солодкого, якщо він оригінальний, порадує дівчинку, але він не може бути піднесений батьками – від них дочка чекає, більш серйозних сюрпризів.
  Читайте також:
  Що подарувати дівчині на 20 років: 10 безпрограшних ідей

  Список подарунків з розряду небажаних досить великий, і треба мати елементарну чуйність, щоб зрозуміти, що може дитині не сподобається. Ще одна важлива умова при даруванні – нехай презент вручить голова сім’ї, особливо це підлестить малятку, оскільки батько залишається для неї авторитетом, і його думка і ставлення для неї дуже важливо.

  Читайте також:

  Що подарувати дівчині на 8 березня

  Що подарувати дитині на Новий рік — список подарунків за віком

  При виборі презенту висока вартість речі не є неодмінною умовою, і вже тим більше, не може гарантувати прихильність іменинниці. Тому треба розуміти, що подарувати дівчинці на 11 років, щоб не викликати її розчарування і образи.

  До речі, гроші – знайоме для школярки поняття, і, швидше за все, вона вже має уявлення про їх цінності, але, за словами багатьох батьків і гостей, це не варіант для подарунка – краще піднести юній дівчині квитки в театр, музей, на модне шоу-вистава, концерт або показ. Хороша ідея – сертифікат в магазин підліткового одягу, салон перукарських послуг, на майстер-клас з кулінарії, створення модного френча на нігтях або дизайну сучасного одягу.

  Як догодити юної модниці

  Маленькі модниці добре розбираються в модні течії, і гостям варто приготуватися до того, що звичайна кофточка або джинси будуть сприйняті з неприємним подивом. Деякі школярки визнають тільки певні бренди, стиль і колірну палітру, про які можна дізнатися у їх подружок або тата з мамою. Дуже мудро буде так і вчинити, інакше можна зіпсувати свято собі і іменинниці.

  Зрозуміло, необхідно знати, що зараз носять і чим користуються сучасні школярки. Скажімо, відразу, певний спосіб для дівчинки – це спосіб самовираження, і до цього потрібно поставитися серйозно.

  Наприклад, в одязі, краще дотримуватися стилів, які, самі по собі, є протестом проти загальноприйнятих стандартів. Незважаючи на це, такий одяг дуже красива, яскрава, позбавлена будь-яких умовностей. Основний напрямок – треш, коли поєднується непоєднуване, а підставою для цього є лише внутрішнє чуття підлітка.

  Якщо до цього додати прикраси, які можуть бути металевими, дерев’яними або пластмасовими, вийде досить цікава комбінація. Втім, дарувальникам краще навіть не вдаватися в такі подробиці. Просто подаруйте дівчині футболку з написом, або сорочку з етнічним малюнком, яку носять співаки з популярної групи, в’язаний жакет з незвичайними вставками, вільну туніку в індійському стилі. Є й інші варіанти, але пристрасті дівчатка краще знати.

  Однак у відношенні до маленьких жінок ніколи не можна бути повністю впевненим, адже деякі з них, незважаючи на тенденції, що можуть порадіти красивому шифоновій сукні, стильного джинсового костюму або блузці в класичному стилі. Так що, все індивідуально, а одяг, взагалі, тема небезпечна для людей необізнаних.

  Більш точно можна сказати про прикрасах і аксесуарах, які віддають перевагу дівчатка 11 років, до речі, подарувати недорого можна, вельми, оригінальні і якісні екземпляри:

  • сумочку у вінтажному стилі або яскравий клатч;
  • модний ремінець до довгій сорочці з металевими заклепками;
  • яскраві, смугасті гетри під рожеві кросівки;
  • пластикові окуляри незвичайної форми;
  • бандани і пов’язки;
  • різнокольорові пасма для створення зачісок;
  • шпильки-завитки у вигляді равликів і скриньок;
  • довгі шарфи з екзотичним принтом;
  • кольє і браслети з дерева, пластику, під срібло, бронзу і золото;
  • парасольки незвичайного виду, у вигляді купола з малюнком і прозорі;
  • шпильки для волосся з хутра, металу і деревини.
  Читайте також:
  Посів насіння влітку 2020 томати, капусти, перцю, огірки, цибулю, баклажан, часник, кабачки, редис, гарбуза

  Що стосується лаків для манікюру, краще відразу купувати цілий комплект, так як підлітки дотримуються модного манери покривати свої нігтики різними тонами, до того ж добре, якщо у наборі будуть наклейки, слайдери, природне масло для догляду за пальчиками. До гігієнічних засобів, призначених для дівчинки підлітка, також висуваються жорсткі вимоги – якість, натуральність, відсутність алергенів, іншими словами, безпека.

  Що подарувати дівчинці — підлітку в 11 — 12 років: відео

  Подарунки для вдосконалення старих і розвитку нових навичок

  До цієї категорії можна віднести гри, комп’ютерні та настільні, ігрові та творчі набори, логічні задачки, мозаїки, і головоломки, комп’ютерні пристрої та багато іншого.

  З категорії розвиваючих презентів можна вибрати:

  • книги великих класиків, пригодницькі романи, видання про життя тварин і рослин, дитячі книги, в тому числі фантастику і фентезі;
  • настільні ігри, цікаві навчальні програми, об’ємні пазли з великою кількістю деталей отриманої картиною школярка зможе прикрасити свою кімнату;
  • аксесуари для малювання, створення скульптури – фарби і папір високої якості, натуральні кисті, стеки і постачання, підрамники, етюдники і мольберти, форми для заливання гіпсу;
  • диски з композиціями різного жанру, музичні, в тому числі, електричні інструменти – органолла, піаніно, синтезатор, гітара, арфа, мікрофон, навушники, плеєр, музичний центр;
  • набори для миловаріння, шиття, вишивки, бісероплетіння, створення прикрас, об’ємних браслетів, фенечок, бус з різних матеріалів;
  • високотехнологічні пристрої – планшети, камери, фотоапарати, віртуальні окуляри, бездротові колонки і мишки, флешки з хорошим запасом пам’яті, електронні книги, інтерактивні наочні посібники;
  • прилади для дослідження – телескоп, підзорну трубу, мікроскоп (окремо або в наборі);
  • для занять спортом – обруч, домашній теніс, роликові ковзани, літаючі тарілки, велосипед з електромотором, бігова доріжка, велотренажер, одяг і взуття спортивного призначення.

  Хороше питання, що подарувати дівчинці на 11 років, у якої все є. Взагалі, звучить не реально, напевно, дочка, вже висловлювала свою думку з приводу подарунка на свій День народження. Якщо в голову нічого не приходить, замовте автопортрет школярки в історичному костюмі – такого подарунка вона, точно не чекає.

  Вибираючи, що подарувати дівчинці на 11 років, безумовно, доведеться відмовитися від стереотипних рішень і витратити певну кількість часу. Тоді можна розраховувати, що подарунок викличе щиру радість і непідробне щастя юної іменинниці.

  Зберігайте статтю «30 ідей що можна подарувати дівчинці 11 років на день народження, на Новий рік, 8 березня. Недорогі оригінальні подарунки» в закладки, щоб не втратити

  Моя довідка - Корисні поради