3 вірних способа: як зашити джинси між ніг, як зробити латку на джинсах між ніг

Джинси є одним з базових елементів повсякденного гардероба у більшості людей, але час не щадить їх. У більшості випадків джинси починають протиратися між ніг. Щоб продовжити термін їх служби, потрібно вміти правильно здійснювати їх ремонт своїми руками.

3 вірних способа: як зашити джинси між ніг, як зробити латку на джинсах між ніг

Чому протираються

Причин, чому рвуться джинси між ніг, досить багато. Вони носять як фізіологічний характер, так і просто є наслідком звичок. І в тому, і в іншому випадку позбутися від них досить проблематично, але для збереження джинсів варто спробувати це зробити.

У більшості випадків джинси протираються через особливості будови верхньої частини ноги. У людей, які мають проміжок між ніг у цьому місці, джинси протираються набагато рідше. Тому чим повніше стегна, тим частіше можна побачити протерті штани між ніг.

Вага також має значення. Якщо він досить великий, то в районі стегон утворюється велика кількість складок, які труться один об одного. В результаті цього тертя з’являються потертості, а потім і дірки.

Хода також має значення, але в цьому випадку протирається кроковий шов. Відбувається це в результаті частого тертя однієї ноги на іншу. Якщо більшу частину часу людина проводить на офісному стільці, обтягнутому фактурної жорсткою тканиною, утворення потертостей неминуче. Це відбувається в результаті зміни пози і простого рухів.

Однак не тільки фізіологія впливає на виникнення даної ситуації. Потрібно ретельно вибирати джинси, щоб згодом не було необхідності дірки зашивати між ніг. Тонкий денім швидше приходить в непридатність. Краще використовувати тканину з додавання еластану та поліестеру. На знос джинсової тканини впливає також правильність прання вироби.

Читайте також:
Фіолетовий манікюр 2022 дизайн короткі нігті, фото, красивий темно-чорно-біло-ніжно-рожево-матовий

3 вірних способа: як зашити джинси між ніг, як зробити латку на джинсах між ніг

Рішення проблеми

Полагодити виріб простіше всього, якщо на ньому не з’явилися великі діри. Чим раніше буде помічено витончення тканини на джинсах в районі паху, тим простіше буде повернути їх до життя. Заплатанное місце не буде сильно кидатися в очі, а тому брюки прослужать ще деякий час.

Вручну

Вручну досить просто можна обробити потертості і розірвані місця, якщо знати, як зробити латку на джинсах між ніг, і техніку потайного шва. Не можна просто пришити шматок тканини поверх вироби і зробити вигляд, що так і треба.

Штуковка

Для цієї мети можна придбати спеціальну заплаточную тканина – її можна буде просто приклеїти за допомогою праски до штанів. В іншому випадку потрібно підібрати нетовсту тканина, яка не буде жорсткою. Джинси слід вивернути навиворіт і підібрати необхідний розмір заплатки (вона повинна бути трохи більше дірки і повністю її покривати).

3 вірних способа: як зашити джинси між ніг, як зробити латку на джинсах між ніг

Якщо це можливо, то варто приклеїти латку за допомогою праски. Для цього потрібно вибрати максимальну температуру і включити режим пара. Клейкою стороною латку потрібно прикласти до виробу і сильно натиснути на неї праскою. Інакше стоїть приметать матеріал великими стібками по колу.

Латка

Тепер варто залатати дірку з зовнішньої сторони. Для цього варто ретельно підібрати колір ниток, щоб вони не виділялися на тлі матеріалу. Також варто стежити і за їх міцністю. Варто обрізати всі нитки по периметру діри. Вивернувши виріб навиворіт, потрібно пришити латку за допомогою маленьких акуратних стібків, розмір яких не перевищує 3 мм.

Щоб діра не продовжила розходитися, рекомендується зміцнити матеріал в цьому місці. Варто просто зшити її краю вручну.

Машинка

Заштопати джинси між ніг простіше на машинці. Для цього потрібно вставити нитки, відповідні за кольором до джинсової тканини (враховуючи нерівномірність забарвлення матеріалу, рекомендується підбирати колір під певний ділянку). Попередньо варто з внутрішньої сторони приробити латку.

Читайте також:
7 способів: запах з раковини на кухні, як усунути, як прибрати запах на кухні з раковини

Потім варто прокласти зигзагоподібний шов кілька разів поверх латочки і дірки, з’єднуючи краю другою. Виконати цю процедуру потрібно кілька разів. Доходячи до країв діри, варто міняти напрям рядки, проходячи раз за разом по тому ж місцю. Це дозволить запобігти погіршення ситуації.

3 вірних способа: як зашити джинси між ніг, як зробити латку на джинсах між ніг

Що робити, щоб не протиралися

Потертості можна з легкістю заштопати, проте після цього не варто сподіватися на довговічне служіння цієї пари джинсів. Подібна практика допомагає відстрочити на незначний проміжок часу покупку нової пари штанів. Щоб збільшити термін експлуатації виробу, потрібно дотримуватися деякі рекомендації.

Щоб довгий час не знадобилася штопання, рекомендується ретельно вибирати нові штани. Не варто купувати варіанти, які обтягують ногу. Потрібно вибирати джинси так, щоб вони сиділи вільно.

При зайвій повноті рекомендується спробувати скинути вагу, оскільки в іншому випадку ніякі поради не допоможуть уникнути виникнення потертостей між ніг. Це також позитивно позначиться на здоров’ї.

Також варто підбирати джинси на завищеної талії. Це допоможе більш надійно зафіксувати виріб на талії і стегнах, завдяки чому в районі паху не будуть утворюватися складки, з-за яких з’являються потертості.

При сидячій роботі рекомендується привчити себе при зміні позиції злегка підніматися на стільці, а потім знову сідати на нього. Не варто часто прати джинси, оскільки в цьому випадку структура тканини починає руйнуватися. При цьому рекомендується вибирати делікатний або ручний режим. Перед завантаженням в барабан варто вивертати виріб навиворіт, застебнувши при цьому гудзики і блискавки.

3 вірних способа: як зашити джинси між ніг, як зробити латку на джинсах між ніг

Щоб тканина не стоншувалася при пранні, не рекомендується додавати кондиціонери і ополіскувачі. Для виведення плям варто використовувати спершу більш прийнятні засоби, ніж плямовивідники, вдаючись до останніх тільки в крайніх випадках.

Читайте також:
Відтінки манікюру 2021 нігті відтінків, фото дизайну коротких, ніжні, нюдовые, червоні, білі, світлі, темні

Якщо вже не одна пара джинсів прийшла в непридатність через цю проблему, рекомендується ретельно стежити за станом штанів в районі промежини на регулярній основі. Не варто чекати утворення потертостей і дірок, краще відносити речі в ательє заздалегідь. Також варто купити відразу кілька варіантів, щоб носити їх по черзі. У цьому випадку ненавмисні витрати будуть потрібні значно пізніше.

Зашити дірку – не значить повернути виріб до життя. Варто розуміти, що в такому вигляді джинси не протягнуть довгий час. Але це дозволить показати, як важливо здійснювати правильний догляд за даними речами, як треба вибирати виріб, а також що слід зробити, щоб подібна ситуація виникала рідше.


Моя довідка - Корисні поради