12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах – розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Під час шкарпетки тверда основа джинсової тканини руйнується, а тому вони сідають точно по фігурі. Але при наборі зайвих кілограмів, або при усадки після прання виріб більше не сидить як влите. Потрібно знати кілька порад, як розтягнути джинси самостійно, щоб можна було продовжувати носити улюблену пару.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Поради та рекомендації

Розтягувати стрейчеві джинси практично ніколи не вимагається, оскільки стрейч розтягується самостійно через пару днів шкарпетки, завдяки чому сідає точно по фігурі. Рекомендується купувати подібні варіанти у підлітковому віці, коли вага і зростання змінюються досить стрімко.

Не варто тягнути за лямки на брюках, оскільки вони створені для утримання ременя, а не для того, щоб зручніше було одягати джинси. З-за великого і частого натягу вони згодом можуть з легкістю відірватися.

Рекомендується пам’ятати про те, що не варто розміщувати мокрі джинси на світлій поверхні, якою може виступати рушник, постільну білизну або килим, так як в цьому випадку є ризик пофарбувати їх барвником, використаним при фарбуванні деніму.

Якщо немає часу на здійснення всіх перерахованих заходів, які у більшості випадків входить замочування джинсів і їх подальша сушка, рекомендується просто зробити кілька вправ по розтяжці безпосередньо перед виходом. Це дозволить розширити задню сторону джинсів, завдяки чому перебувати в них буде легше.

При неможливості натяжки джинсів на стегна, слід зовсім відмовитися від спроб їх розтягнути, оскільки представлені методи дозволяють збільшити розмір на пару-трійку сантиметрів, які дозволили б почуватися у виробі комфортно, але витягнути матеріал на розмір або два неможливо без пошкодження матеріалу. В цьому випадку допоможе лише перекроювання моделі.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Розтягнути в ширину

В більшості випадків в домашніх умовах потрібно розтягнути джинси саме в ширину. Для цього можуть бути використані підручні засоби і власне тіло. У другому випадку вийде виріб точно підігнати під свої параметри.

Спортивні вправи

Нові джинси можна розтягнути без особливих проблем самостійно. Для цього доведеться докласти трохи зусиль. У першу чергу потрібно натягнути джинси на себе і застебнути. Друге зручніше зробити, вставши в «берізку» на ліжку, тобто підняти ноги вгору, лежачи на спині на ліжку або дивані.

У цьому випадку живіт підтягнеться і буде простіше здійснити цей захід. Після цього потрібно стрибати, присідати і нахилятися в джинсах, щоб вони трохи розтягнулися і набули форми носія. Для більш сильного ефекту рекомендується надіти під джинси теплі колготки.

Читайте також:
Примірний Режим дня дитини в 3 роки таблиця по годинах не відвідує дитячий садок і відвідує | Сім'я і мама

Прийняття ванни

Варто набрати ванну з гарячою водою. При цьому варто стежити за тим, щоб вона не обпікала, оскільки в ній доведеться провести чималу кількість часу. Потрібно надіти джинси і зануритися у ванну настільки, щоб виріб повністю була занурена під воду. У такому положенні доведеться провести до повного охолодження води. Важлива деталь – сохнути джинси також мають на тілі. Рекомендується робити це на свіжому повітрі, але не варто сидіти, оскільки матеріал може розтягнутися в районі колін.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Розширювач

Для вирішення проблеми вузьких штанів придумали спеціальне рішення – розширювач, який дозволяє досить швидко розтягнути джинси. Для цього потрібно вставити прилад в районі пояса, який варто зволожити за допомогою пульверизатора та розтягнути до необхідного розміру. Проводити цю маніпуляцію потрібно з виробом, у якого застебнуті блискавка і гудзик.

В такому стані потрібно залишити пару до повного висихання. Проте варто пам’ятати, що результат зберігається до першого прання.

Гумка і ґудзик

Потрібно пришити додаткову гудзик поруч з тією, яка вже є на джинсах, але яка буде знаходитися ближче до краю. Варто за допомогою гумкою зв’язати обидві гудзики, одягти джинси і застебнути їх на крайню. Рекомендується кілька годин провести в таких штанях, виконуючи активні дії. Згодом можна буде позбутися тимчасової гудзики, оскільки джинси будуть без проблем застібатися на ту, що була на них спочатку.

Прасування та розпарювання

Даний метод дозволяє розтягнути пояс вузьких джинсів, один з найбільш популярних. Для цього потрібно скористатися праскою з режимом відпарювання. З його допомогою проглаживается пояс вироби. При цьому однією тільки прасування недостатньо, оскільки це дозволяє лише розігріти джинсову тканину, з-за чого вона стане більш еластичною.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Після цього потрібно надіти джинси на себе, щоб витягнути їх під свої параметри. Потрібно проходити в них до повного охолодження. Також варто бути обережним і не надягати гаряче виріб відразу після прасування, оскільки можна обпектися.

Швейна машинка

Якщо еластичність матеріалу не здатна змінити розмір джинсів, доведеться переходити до більш серйозних способів боротьби. Для цього потрібно згадати, як поводитися зі швейними приладдям, а також мати хоча б початкові навички поводження з машинкою.

Зменшення припусків на шви

Даний метод дозволить взяти всього півтора додаткових сантиметра в подарунок. Для цього потрібно вивернути джинси навиворіт і розпустити по шву в тих місцях, які стали вузькими. В деяких випадках потрібно розпороти по всій довжині штанини, але це не є проблемою – доведеться лише більше часу витратити. Потім слід змітати вручну джинси за місцем нового шва і прошийте на машинці.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Вставка лампасів

Цей спосіб дозволить істотно збільшити розмір штанів. Не варто вважати, що це може зіпсувати виріб, адже насправді додавання лампасів до джинсів зробить річ лише більш модною, ніж вона була спочатку. Потрібно лише ретельно підібрати матеріал, з якого буде виконана декоративна вставка.

Читайте також:
Як поводитися на першому побаченні з чоловіком: золоті правила успішної зустрічі

Варто ретельно продумати колір, а також знайти тканину відповідної щільності. Більш ніж достатньо придбати 50 см в ширину матеріалу підходящої під джинси довжини. Потрібно відрізати смужки тієї ширини, завдяки якій виріб буде належним чином облягати тіло. Варто не забути додати 2 см на припуски на шви. Потім, вивернувши джинси навиворіт, потрібно розпороти бічні шви і вшити в них вирізані шматки.

Розтягнути в довжину

Джинси також можна витягнути і в довжину, але цей захід досить сильно може пошкодити матеріал, а тому варто бути досить акуратним при виконанні перерахованих заходів.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Цвяхи

Варто виміряти за допомогою сантиметра довжину джинсів і з’ясувати, на скільки їх потрібно подовжити. Потім необхідно промити їх у теплій воді, прибити на рівній поверхні за допомогою маленьких цвяшків за пояс, розтягнути на потрібну довжину і прибити матеріал в районі п’ят. В такому стані потрібно залишити виріб до повного його висихання.

Шнурки

Потрібно змочити виріб в холодній воді, просмикнути крізь пояс шнурки і підвісити виріб на стійкий предмет. Протягом декількох хвилин кожну годину потрібно тягнути виріб за штанини, не роблячи різких рухів, щоб не порвати річ.

Праска

Рекомендується змочити виріб і через марлю пропрасувати його, одночасно витягаючи в довжину. Таким чином вийде додати пару-трійку сантиметрів штанинам. Проте варто пам’ятати, що стрейчеві джинси варто гладити на більш низькій температурі, ніж бавовняні.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Банку і окріп

Цей спосіб підійде, якщо потрібно розтягнути матеріал в районі литок. Потрібно обдати виріб окропом в даній зоні і натягнути на довгу банку необхідного діаметра, після чого залишиться лише дочекатися висихання джинсів.

Голка з ниткою

В крайньому випадку, можна застосувати радикальний метод. Для цього потрібно придбати матеріал, який буде ідеально підходити за кольором до джинсів, а потім, озброївшись голкою з ниткою, пришити його до виробу.

Розтягування під тип фігури

У більшості випадків у магазинах неможливо підібрати джинси під свій тип фігури, оскільки відшиваються вони за одним лекалом. З-за цього виріб може бути вузьким у певних місцях.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

В стегнах

Розтягнути джинси на стегнах досить просто: потрібно намочити їх і підігнати під свої параметри. Для досягнення даної мети існує пара способів. Можна спочатку замочити джинси в теплій воді, а потім натягнути їх на себе. Або спочатку надіти, а згодом намочити водою прямо в душі. В обох випадках із-за дії води джинсова тканина швидко розтягнеться.

Однак, незважаючи на те, що в стегнах джинси будуть сидіти вільніше, вони також розтягнуться в поясі і колінах, що може зіпсувати зовнішній вигляд виробу. Також можлива поява алергічної реакції на барвник, що використовується виробниками вироби.

Читайте також:
Посів насіння шпинату в грунт квітень 2020 коли сіяти, висаджувати насіння в теплицю, місячний календар

У поясі

Розтягнути джинси в поясі не так просто, як в ногах. Водні процедури допоможуть виправити ситуацію рівно до першого прання, однак для більш тривалого ефекту доведеться докласти більше зусиль.

Варто пришити ще один гудзик паралельно тій, яка є, але трохи осторонь, щоб послабити натяг пояса. Потім варто скріпити їх разом з гумками, надіти джинси на себе, застебнувши на крайню гудзик.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Дана конструкція не є постійною. Вже через пару годин джинси розтягнуться, але потрібно буде закріпити результат. Для цього потрібно застебнути виріб на «рідну» ґудзик і виконати фізичні вправи протягом декількох хвилин. Потім додаткову гудзик можна буде зняти.

В литках

В литках розтягнення джинсів можна здійснити шляхом змочування з пульверизатора необхідної частині штанини. В такому стані потрібно ходити до повного висихання матеріалу. Дану процедуру можна робити й іншим шляхом – використовуючи прасування і відпарювання.

Запобігаємо усадку

Розтягнути джинси ширину або довжину недостатньо, оскільки вони поступово можуть прийняти колишню форму. Потрібно проводити ряд заходів, які дозволять зберегти форму і розмір виробу на більш тривалий термін, а не до першого прання. З цього випливає, що джинси можуть сісти після неправильно проведеної прання. Щоб цього не відбувалося, потрібно дотримуватися ряду правил при проведенні даної процедури.

12 способів: як розтягнути джинси в домашніх умовах   розтягнути джинси в поясі, в довжину, розтягнути стрейчеві джинси

Попередньо варто ознайомитися з биркою на виробі, на якій зазначаються рекомендації по догляду за даною парою. Якщо рекомендується ручне прання, то не варто нехтувати даними вимогою. Навіть якщо такої можливості немає в даний момент, то варто встановити на пральній машині делікатний або ручний режим, щоб скоротити негативний ефект, який вона залишить.

Слід мати спеціальні засоби, призначені для чищення даного матеріалу. Прання не варто здійснювати в гарячій воді, оскільки після неї можна отримати не тільки сіли речі, але і з зіпсованим кольором. Не рекомендується використовувати засоби для відбілювання, оскільки вони досить агресивні, а тому не підходять для прання даного матеріалу. Краще застосовувати засоби для прання кольорових тканин.

Не рекомендується проводити сушку вироби в машинці, оскільки в цьому випадку вони також можуть сісти. Потрібно сушити виріб в природних умовах, підвішуючи за пояс на мотузку або вішалку. Не варто при цьому застосовувати додаткових джерел тепла для прискорення процесу.

Запобігти усадку виробу досить просто. Для цього навіть не потрібно виконувати безліч дій, варто навіть прибрати кілька із звичайної рутини, що дозволить продовжити термін служби речей з джинсової тканини. Якщо усадка все ж відбулася, то тепер відомі методи, як можна швидко розтягнути джинси.


Моя довідка - Корисні поради