Як відновити віддалений аккаунт в Instagram: покроковий алгоритм

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Як відновити віддалений аккаунт в Інстаграм.
 • Чи можна відновити неактивний профіль.
 • Що робити, якщо сторінку «видалили» за порушення правил спільноти.
 • за що блокують Instagram-аккаунт.

Чи можна відновити віддалений профіль?

Якщо ви самостійно видалили Instagram-аккаунт, то відновити його не вийде. Це прописано в призначеному для користувача угоді, з яким ви погоджуєтеся при реєстрації в соціальній мережі.

Чи не допоможе та технічна підтримка – навіть якщо ви напишіть їм, що деактивували свій профіль випадково. Навряд чи вони повірять в подібні розповіді. Тому перед тим, як видалити акаунт в Інстаграм, кілька разів подумайте, адже в подальшому відновити доступ не вийде.

В цьому випадку є тільки одне рішення – створити новий режим. Але використовувати старий логін можна.

Є ситуації, коли можна повернути доступ до сторінки:

 • Бан. Якщо ваш аккаунт заблокувала адміністрація, то ви можете відновити доступ до сторінки. Але якщо ви серйозно порушили правила спільноти, то вийти з вічного бана не вийде.
 • Тимчасове відключення. Якщо ви видалили сторінку на час, то в будь-який момент можна повернути доступ до профілю.
 • Злом. Іноді аккаунт блокують після злому. Алгоритм «помічає» підозрілі дії і заморожує сторінку. В цьому випадку ви також можете відновити доступ до Instagram-профілем.
  Щоб уникнути злому, підключіть двухфакторную аутентифікацію. Також прочитайте нашу статтю «Як захистити аккаунт в Інстаграм».

Як відновити обліковий запис, віддалений адміністрацією Інстаграм

перейдемо до практичної частини статті. Спробуємо відновити акаунт, віддалений адміністрацією соціальної мережі. Тим більше, що в офіційному довіднику Instagram написано, що якщо ви вважаєте, що профіль заблоковано помилково, ви можете оскаржити це рішення.

Алгоритм дій:

 1. Відкрийте програму Instagram.
 2. Введіть логін і пароль від аккаунта.
 3. З’явиться повідомлення про блокування. Наступні дії, яка з’явиться на екрані. Вам потрібно пройти всі етапи відновлення: відповісти на питання в спеціальній формі.

На електронну пошту прийде інструкція, що робити далі. Якщо профіль «видалений» помилково, то через деякий час вам повністю відновлять доступ.

Час блокування залежить від порушення. В середньому, перший бан триває 7-14 днів. Після третього бана аккаунт видалять назавжди.

Відновлюємо тимчасово вимкнуту сторінку

Якщо ви відключили сторінку на час, то відновити доступ буде просто. Для цього потрібно зайти в Instagram – через телефон або комп’ютер – і ввести дані від сторінки.

Після цього повторно активуйте профіль. Тепер ви знову можете користуватися сторінкою. При тимчасове заблокування Instagram-аккаунта, всі ваші дані – фотографії, листування, історії, передплатники – зберігаються без будь-яких змін.

за що блокують акаунт: 3 причини

Як ви зрозуміли, адміністрація може заблокувати аккаунт без попередження. Щоб уникнути бана, потрібно знати причини, які можуть привести до заморожування сторінки.

3 причини блокування профілю:

 • Публікація контенту, який порушує правила спільноти. Це фотографії, історії та відео, що містять матеріали для дорослих; пропаганда насильства і заборонених речовин.
 • Перевищення лімітів. Якщо ви використовуєте массфолловінг або масслайкінг для просування профілю, дуже важливо дотримуватися ліміти соціальної мережі Інстаграм.
 • Скарги від інших користувачів. Іноді алгоритм може заблокувати профіль через частих скарг з боку передплатників. Наприклад, контент, який ви публікуєте, ображає їх почуття. Коли набереться «критична маса» скарг, аккаунт заморозять.

Підсумки

Коротке резюме:

 • Якщо ви видалили акаунт самостійно, відновити його не вийде. Техпідтримка не допоможе.
 • Відновити можна тільки тимчасово відключений профіль.
 • Якщо сторінку видалили за порушення правил спільноти, то потрібно заповнити спеціальну форму і чекати рішення адміністрації Instagram.
Моя довідка - Корисні поради