Як подивитися закритий профіль Instagram: 4 ради

В цій статті ви дізнаєтеся, як подивитися закритий Інстаграм. Для цього поділимося чотирма порадами. Можливо, якась із рекомендацій буде вам корисна.

Як подивитися закритий профіль в Інстаграм: 4 ради

Щоб подивитися закритий профіль в Інстаграм, потрібно обов’язково подати заявку на підписку. У свою чергу, власник закритого аккаунта повинен підтвердити заявку. Тільки після цього відкриється доступ до контенту – фотографій, відео, історіям.

Якщо ви бачите в інтернеті онлайн-сервіси, які пропонують дивитися закриті профілі анонімно, то знайте – це обман. Швидше за все, вас попросять ввести свої дані – логін і пароль, – а потім просто вкрадуть Instagram-аккаунт.

Висновок : ніколи не вводьте персональні дані від аккаунта на «лівих» сайтах і додатках. Тим більше, якщо вони обіцяють відкрити доступ до закритих профілів. & Nbsp;

Якщо ви не хочете розкривати свою особистість, то ми поділимося з вами простими рекомендаціями, які допоможуть подивитися контент в закритому Instagram-акаунті .

Створюємо «фейковий» аккаунт

Перший і самий банальний спосіб – створіть «фейковий» аккаунт. Зареєструйте нову сторінку з «лівими» даними: придумайте ім’я і прізвище. Трохи заповніть інформацію про себе: завантажте аватарку (можна взяти стічне зображення), зробіть короткий опис.

Наше завдання зробити «живий» аккаунт. До такого профілю більше довіри з боку інших користувачів соціальної мережі.

Потім відправте заявку людині, на якого ви хочете підписатися. Можливо, він підтвердить заявку, після чого ви зможете дивитися його фотки, Сторіс, відео.

Багато користувачів не хочуть, щоб за їх життям стежили незнайомці. Тому цей спосіб працює тільки в 50% випадків.

Просимо допомогу у друзів

Не обов’язково заводити фейковий аккаунт. Якщо ви не хочете «світити» свій аккаунт, то попросіть друзів підписатися на закритий профіль.

Використовуйте цей спосіб, якщо людина приховує публікації тільки від вас.

Через сторінку одного, ви можете подивитися контент на закритому обліковому записі. Звичайно, це за умови, що власник закритого профілю підтвердив заявку на підписку.

Шукаємо фотографії в інших соціальних мережах

Багато користувачів ведуть кілька соціальних мереж: наприклад, Instagram, Вконтакте, Facebook. Часто контент дублюється: всі фотографії та відео публікуються на різних сторінках.

Знайдіть інші соціальні мережі людини з закритим Instagram-профілем і вивчіть його публікації. Можливо, посилання на його соцмережі є в шапці профілю. Так вам буде ще простіше знайти його на Facebook або в Вконтакте.

Пишемо людині в Direct

Подайте заявку на підписку і напишіть людині в Директ, щоб він підтвердив запит на підписку. Навіть якщо це користувач, з яким ви не знайомі. Скажіть, що вам дуже цікавий його контент або ви хочете познайомитися ближче.

Написати можна з особистого профілю або з фейковий аккаунта. Тут вже вирішуйте самі.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як подивитися закритий Інстаграм. Єдиний спосіб – підписка на аккаунт. Іншого рішення цієї проблеми не існує.

Моя довідка - Корисні поради