Як лайкнути аватарку в Инстаграме

Як лайкнути аватарку в Инстаграме – питання, що часто виникає у сучасних користувачів соціальної мережі. Підставою для цього є те, що все частіше власникам акаунтів прилітають лайки на їх фото профілю. Відбувається це досить системно і від тих користувачів, які використовують для цього спеціальний сервіс.

Як лайкнути аватарку в Инстаграме

Це спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого можна отримати посилання на аватарку кожного користувача соціальної мережі. Особливістю такої програми є те, що посилання можна отримати навіть для закритого облікового запису. У статті дана інформація, як лайкнути фото профілю.

Чи можна це зробити?

Виконати подібну операцію можна, але виключно з використанням спеціальних сторонніх додатків. Позитивну оцінку можна поставити і на закритий профіль і навіть, якщо людина не підписаний на потрібний обліковий запис. Відзначити привабливість фото облікового запису, просто коментувати нічого не можна буде. Виконати описувану операцію дозволяється різними способами:

 • перехід на фото за посиланням;
 • наступна позначка або коментар, як звичайний пост в соціальній мережі.

Як лайкнути аватарку в Инстаграме

Після проведення подібної операції володар профілю отримує відповідне повідомлення. Також можна використовувати спеціальний сервіс Inblogs.ru, що дозволяє вирішити, як поставити лайк на аву в Инстаграме. Завдяки йому у користувачів з’явилася можливість коментувати аватарки і отримати нові посилання. Це можливо через запланованого редизайну сторінок з Інста-профілів.

Важливою особливістю програми є обмеження. Прикрутити оновлений функціонал можна тільки у вже викачаних додатку. Працювати з ботами не можна, тому що система не потягне відразу понад 50 запитів.

Як лайкнути аватарку в Інсте?

Завдяки новому сервісу людина отримує посилання на аву кожного профілю і окремого поста. Кількість подібних профілів в системі зростає щодня. Перед використанням програми необхідно пройти реєстрацію, що не займе багато часу.

Щоб поставити посилання на фото аккаунта і для подальшої його оцінки і лайка, виконуються наступні дії:

 • Профіль соціальної мережі додається на перевірку в додаток.
 • Деякий час витрачається на очікування.
 • Як тільки додаток збирає статистику по профілю, на сторінці з представленими даними з’явиться спеціальна посилання на фотографію.
 • Після цього її можна лайкати, коментувати і доставляти радість численним власникам облікового запису.

  Підводячи підсумки

  Описуваний функціонал призначений, щоб дивувати і доставляти приємне своїм знайомим, можна швидко і просто лайкнути аватарку. Цей варіант не використовується з метою спаму і коментування величезної кількості аватарок. Унаслідок невеликої пропускної спроможності передбаченого функціоналу для придбання оптимального виду аватарки в Инстаграме, було дещо обмежено кількість абсолютно безкоштовних перевірок профілів в Inblogs. Дане правило істотно знижує обсяг спаму.

  Моя довідка - Корисні поради