Як дізнатися хто заходив на мою сторінку у Фейсбук? Facebook хто заходив до мене

У цьому огляді ми поговоримо, як дізнатися хто заходив на мою сторінку у Фейсбук – приведемо всі доступні способи, які дозволять з’ясувати цікаву інформацію. Також відзначимо, бачать інші користувачі присутність.

Як дізнатися, хто переглядав профіль?

Чому в соціальній мережі прихована функція «Гостей»? Розробники виступають за конфіденційність – тому не можна побачити, хто відвідував профіль.

Існує три способи, що дозволяють дізнатися, хто заходив до тебе на сторінку:

 • По лайкам;
 • За кодом сторінки;
 • З пошуку.

Ми детально розглянемо кожен. Завдяки статті ви зможете зрозуміти, які користувачі переглядали профіль. Цікаво? Продовжуйте читати.

Лайки

Самий елементарний спосіб, що дозволяє дізнатися, хто саме заходив до вас на сторінку:

 1. Відкрийте профіль у Фейсбуці;
 2. Подивіться лайки і коментарі до фото/записів на стіні.

Готово! Хто відзначився на сторінці – точно заходив і вивчав. Проте є і недолік – так неможливо дізнатися про всіх, хто побував в профілі – деякі користувачі воліють «пасивний» режим перегляду і не відзначаються лайками.

Але все ж, як подивитися на Фейсбук, хто заходив на мою сторінку? Є інший відповідь на це питання.

Код сторінки

Проблема, а чи видно на Фейсбук, хто заходив на сторінку, хвилює масу користувачів – не настільки важливо, навіщо потрібна інформація, якщо ви хочете знайти шлях вирішення. Ми знаємо, що робити, щоб з’ясувати хвилюючі дані:

 1. Відкрийте браузер;
 2. Увійдіть в профіль у соціальній мережі Фейсбук;
 3. Натисніть правою кнопкою миші на вільне місце на сторінці;
 4. Виберіть пункт «Показувати вихідний код»;
 5. Також ви можете використовувати комбінацію гарячих клавіш Ctrl + U;
 6. Відкрийте рядок пошуку (одночасно натисніть Ctrl + F);
 7. Введіть в неї «InitialChatFriendsList» (без лапок);
 8. У виділеній частині коду побачите адреси профілів, які заходили подивитися на аккаунт;
 9. Поряд з адресами знаходиться цифра – не звертайте на неї уваги, а просто скопіюйте адресу і вставте в адресний рядок браузера, щоб побачити потрібні дані;Як дізнатися хто заходив на мою сторінку у Фейсбук? Facebook хто заходив до мене
 10. Відкриється профіль відвідувача, який до вас заходив.

Окремо про цифри, які розташовані поруч з адресами – це ранжирування. Чим менше цифра, тим частіше юзер відвідує сторінку. Наприклад, одиничка говорить про те, що користувач заходить в профіль постійно.

Готово! Тепер ви знаєте, можна на Фейсбук подивитися, хто заходив на сторінку. Є інші варіанти, про які поговоримо трохи нижче.

Пошукова рядок

Цей метод дозволяє обчислити навіть тих, хто не входить в список друзів:

 1. Зайдіть у профіль Фейсбук;
 2. Натисніть на пошукову панель;
 3. Введіть будь-яку букву;
 4. Алгоритм пошуку відобразить список людей, ПІБ яких включає цю букву;
 5. Перші імена у списку – не випадкові люди – ті, хто найчастіше відвідує аккаунт.Як дізнатися хто заходив на мою сторінку у Фейсбук? Facebook хто заходив до мене

Це досить трудомісткий спосіб, ви можете періодично вибирати довільні букви, щоб отримати часткову інформацію про відвідування.

Можливі друзі

Ще один простий спосіб, що дозволяє виявити можливих відвідувачів:

 1. Авторизуйтесь в Фейсбук;
 2. Натисніть на іконку на верхній панелі «Знайти друзів»;
 3. Ви побачите блок «Ви можете знати»;
 4. Порядок відображення людей не є довільним – першими демонструються відвідували останнім часом сторінку.Як дізнатися хто заходив на мою сторінку у Фейсбук? Facebook хто заходив до мене

А ще можна скористатися стороннім софтом, генеруючому спеціальні посилання. Таку можна розмістити на сторінці, і в разі, якщо користувач зайде до вас в профіль і клацне на посилання, система врахує перехід і сповістить вас про нового відвідувача.

Ми не рекомендуємо встановлювати сторонні додатки з функцією «Гості»:

 • Вони можуть приховувати шкідливе ПО, краде інформацію та заражаюча ПК вірусами;
 • Більшість людей вивчило подібні алгоритми роботи.

А тепер розберемося, видно, що ви відвідували профілі Фейсбук.Як дізнатися хто заходив на мою сторінку у Фейсбук? Facebook хто заходив до мене

Видно мене?

Відповідь на делікатне запитання: «А чи видно мене при відвідуванні чужих акаунтів?» – прозвучить втішно. Ніхто не дізнається про вашу особистість.

Але є момент, який необхідно враховувати. Якщо користувач вибере будь описаний вище спосіб, він зможе зрозуміти, що ви заходили на сторінку переглядали інформацію.

Цікаві факти

А ось і трохи цікавих фактів для вас:

 • Закрийте свою сторінку в налаштування конфіденційності – це дозволить зрозуміти, що профіль відвідували тільки користувачі Фейсбук, що знаходяться у френд-листі, інші до вас не зможуть зайти;
 • У налаштуваннях соціальної мережі є функція «Хто може мене знайти?». Вимкніть пошук по електронній пошті і номером мобільного – таким чином, ніхто не побачить вашу сторінку, якщо введе в пошуковик ці дані.

Тепер ви знайомі з конфіденційністю соціальній мережі Фейсбук і зможете приховати дії від інших людей і дізнатися, хто переглядав вміст вашого облікового запису.

А ось відео з іншими цікавими можливостями соціальної мережі, про яких ви напевно не знали.

Моя довідка - Корисні поради